Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Ghost Of Tsushima OA
Ghost Of Tsushima OA


PC

Ghost of Tsushima Yoksa PC İçin Mi Geliyor?

Sony,Ghost Of Tsushima oyun kutusundaki meşhur rozeti “Sadece PlayStation’da” yazısını kaldırınca acaba PC’ye mi geliyor dedik. Ayrıntılar haberimizde..

Ghost of Tsushima ‘Yalnızca PlayStation’da’ rozetini kaldırınca yoksa PC ‘ye mi geliyor dedik. Bu durumla alakalı bir kaç araştırma ve blog yazısını inceleme fırsatım oldu. Aslında Sony, Days Gone ve Horizon: Zero Dawn (PC’ye gelen iki Sony oyunu)’da özel rozetini bıraktığını düşündüğünüzde olabilir.

Ancak çok sayıda yorumcunun yazılarında belirttiği gibi, Sony ‘Yalnızca PlayStation’da ‘ rozetini PS5’in lansmanından bu yana kullanmıyor.

Ghost Of Tsushima PC OA

Tabi bunlar sadece bizim aklımıza gelmiyor. Çünkü Sony başkanı ve CEO’su Jim Ryan, GQ ile yaptığı bir röportajda Horizon Zero Dawn’ın PC’deki başarısının ardından konuyla ilgili bir açıklama yapmıştı.

Jim Ryan açıklamasında; “Alıştırmayı iki şekilde değerlendirdik. İlk olarak, oyunu PC’de yayınlama faaliyetinin doğrudan başarısı açısından, insanlar oyunu beğendi ve satın aldı. Ayrıca PlayStation topluluğunun bu konuda ne düşündüğü merceğinden de baktık. Buna büyük bir olumsuz tepki gelmedi. Bu doğrultuda misyon adımları atmaya devam edeceğiz” dedi.

Tüm bunları birleştirdiğimizde Ghost Of Tsushima PC ‘ye neden gelmesin. Bunlar kolay işler değil ama Sony her an farklı bir haberle karşımıza çıkarsa şaşırmamak lazım.

Ghost of Tsushima bu Temmuz’da 1. yıl dönümüne yaklaşıyor. Oyunun PC’ye gelme zamanı gelmiş olabilir mi? Kişisel olarak, Ghost of Tsushima’nın bir gün PC’ye gelmesinin, Sony’nin özel ürünlerini PC’ye getirme konusundaki son perspektifini göz önünde bulundurarak uzak bir ihtimal olduğunu düşünmüyorum . Bununla birlikte, gerçekte ne zaman olabileceği tartışmaya açık tabi.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..