Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Company Of Heroes 3 OA
Company Of Heroes 3 OA


PC

Company Of Heroes 3 Tanıtım, Önizleme ve Tüm Detaylar..

Company of Heroes 3 aksiyon,taktik ve savaş türünde video oyunudur. Serinin sekiz yıl aradan sonra çıkacak oyunu, çarpıcı bir Akdeniz savaş ortamında ordunuzu kontrol edebilecek misiniz?

Company Of Heroes 3 Tanıtımı, Önizlemesi ve Tüm Detayları..

Company of Heroes 3 aksiyon,taktik ve savaş türünde video oyunudur. Serinin ilk oyunu 2009 yılında, ikinci oyunu 2014 yılında çıkmıştı. Serinin tam sekiz yıl aradan sonra çıkacak yeni oyunu, çarpıcı bir Akdeniz savaş tiyatrosunda kalp atışlarınızı hızlandırırken savaşı daha derin, daha iyi ve daha stratejik seçeneklerle birleştiriyor.

Company Of Heroes 3 resim 1 OA

İkinci Dünya savaşını konu alan oyunda, Company of Heroes 3’ün İlk tanıtımı ve önizlemesi paylaşıldı. Tanıtım yoğunluk olarak İtalya sahillerini ve Kuzey Afrikayı odak noktası haline getiriyor. Serinin ilk oyununa dönüş başlıyor gibi olsada taktiksel ve yeni özellikler bakımından farklılık ön planda.

Gerçek zamanlı savaşın sıcağında kontrolü ele alın bir General olarak ordunuzu düşmana karşı komuta edin. Yeni Dinamik Sefer Haritasında kara, hava ve deniz kuvvetlerine komuta edin ve düşman ilerlemelerini durdurmak ve düşmanı ezmek için ikmal hatları inşa edin. Yeni nesil yok edilebilir ortamlara sahip, çarpıcı bir Akdeniz tiyatrosunun anlatılmamış hikayelerini keşfedin.

Tek oyunculu olarak Company of Heroes 3 yeni özelliği Taktik Duraklatma sistemini sunuyor. Bu yeni sistem savaşı dondurmanıza ve tüm birimleriniz için yeniden başlatmaya başlamadan önce siparişleri hazırlamanıza olanak tanıyan yeni bir özelliktir. Bunun yeni oyuncuların alışma sürecini hızlandıracağı düşünülüyor.

Company Of Heroes 3 resim 5

Company of Heroes 3 şuan için 2022 yılı sonunda PC için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu uzun sürede yapımcı ara ara oyuna dair önizlemeler sunarak Company of Heroes 3’den kopmamanızı sağlamaya çalışacak. Oyunu Steam İstek Listene ekleyerek takip edebilirsin.

Company of Heroes 3 Tanıtım

Company of Heroes 3 İlk Önizleme

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..

Fırsat

Steam'de Midweek Madness yani Hafta Ortası Çılgınlığı'nda Call Of Duty Franchise Koleksiyonunda %80'e varan İndirim sizleri bekliyor..

eSpor

LoL Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 8.Hafta Sona Erdi...Toplu sonuçlar ve güncel puan durumu haberimizde..