Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

battlefield-1-headline-oyunarsivi
battlefield-1-headline-oyunarsivi


PC

Battlefield 1: Steam’de hafta Sonu Ücretsiz

Battlefield 1 Ücretsiz Olarak Hafta Son Steam’de

Battlefield 1, EA Games’in destansı 1. Dünya savaşı hikayesini konu alan oyunudur. Bu mükemmel oyunu bir kuruş dahi ödemeden satın alabilirsiniz.

Nasıl satın alabilirim?

Resme tıklayarak oyunu kolayca satın alabilirsiniz.

steam indir oyun arşivi

Oyun Hakkında

Eleştirmenlerden tam not alan bu birinci şahıs nişancı oyununda, büyük Battlefield™ topluluğuna katılıp 1. Dünya Savaşı’nın destansı muharebelerinde yer alın. Eleştirmenlerin gözdesi Battlefield 1, Games Critics Awards Best of E3 2016: En İyi Aksiyon Oyunu ve gamescom 2016 En İyi Aksiyon Oyunu ödüllerine layık görüldü.

Oyunun Videosu

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Fırsat

Steam Günlük İndirim’de Bugün: Lacuna Ve Main Assembly oyunları ve birçok oyunda %75' varan şahane indirimler var..

Fırsat

Steam Hafta Sonu İndirimleri : Marvel's Avengers ile karşınızdatız. İndirim ne kadar ve ne zamana kadar sürecek detayları yazımızda.

Fırsat

Steam'de "Doğu Masalları Paketi" %39 İndirimli.. Bu pakette yer alan When the Past was Around, LUNA The Shadow Dust ve Detective Di: The Silk...

Fırsat

Steam de bulunan günlük indirimleri vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyoruz. Günün %33 indirimli oyunuWeed Shop 3 Hemen İndir..