Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Baldur's Gate 3 Yeni Güncelleme Oyun Arşivi


PC

Baldur’s Gate 3 Yeni Güncelleme Özellikleri

Larian Studios tarafından geliştirilip yayınlanan, bir rol yapma türünde bir video oyunu olan Baldur’s Gate 3’ün yeni topluluk güncellemesi 13 Temmuz’da yayınlanacak. Detaylar için yazımıza veya soldaki videoya bakabilirsiniz..

Baldur’s Gate 3’ün yeni topluluk güncellemesi 13 Temmuz’da gelecek ve Larian Studios, güncellemedeki değişiklikleri yalnızca 9 dakikalık bir güncelleme videosunda(yukarıdaki video) topladı. 13 Temmuz güncellemesi, beceri kontrollerini ve rol oynamayı biraz daha etkilemenize izin veriyor.

Baldur's Gate 3 Yeni Güncelleme 2 OA

Kısaca Güncellemede Neler Var Bakalım..

  • Beceri kontrolleri sırasında, yeni aktif yuvarlanma sistemi, bazı şeyleri kendi avantajınıza göre oynamanıza izin veriyor.
  • Zar atışını denemek ve etkilemek için her kontrolde ve büyülerde bonuslarınızı görebileceksiniz.
  • Güncellemede yeni bir arka plan sistemi mevcut ve bazı içerikler ekleniyor. Karakterinizi oluşturduğunuzda 130 seçenek arasından ek bir arka plan da seçebiliyorsunuz.
  • Ayrıca seçtiğiniz rolle oynarsanız ödüllendiriliyorsunuz.
Baldur's Gate 3 Yeni Güncelleme 1 OA
  • Çok oyunculu modda, diğer oyunculardan yardım alabilirsiniz.Mesela, oyun direktörü Swen Winke, bir kapıda kilit açmak için 20 puan atması gerikirken 15 attı, ancak arkadaşı Rahip 8 yaparakonun kapısını açmasına yardımcı oldu.
  • AI(Oyun yapay zekası) şimdi çok daha duyarlı. Düşmanlar atılan silahları toplayacak ve birbirlerinin iyileşmesine yardımcı olacak. Kendi ekibiniz kendi seçimleriniz konusunda daha akıllı olmalısınız.

Şimdilik bu kadar PC Oyun haberleri için bizi buradan takip edin..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..

Fırsat

Steam'de Midweek Madness yani Hafta Ortası Çılgınlığı'nda Call Of Duty Franchise Koleksiyonunda %80'e varan İndirim sizleri bekliyor..

eSpor

LoL Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 8.Hafta Sona Erdi...Toplu sonuçlar ve güncel puan durumu haberimizde..