Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Baldur’s Gate 3 Patch 5 OA
Baldur’s Gate 3 Patch 5 OA


PC

Baldur’s Gate 3 Patch 5 Yayında

Baldur’s Gate 3, Larian Studios yapımı bir rol yapma video oyunudur. Baldur’s Gate serisinin üçüncü ana oyunudur.Baldur’s Gate 3 Patch 5 Güncellemesini Hemen İndir!

Baldur’s Gate 3 Yeni Güncellemesi Patch 5 yayında.Oyunun resmi twitter hesabından bu yeni güncellemeyle alakalı olarak, “Yama 5’i henüz yayınladık! Geri bildiriminizi dinledik ve artık zar atışlarınızı diyalog ortasında değiştirebilirsiniz, arka plan hedefleri ekledik ve sizin için üzerinde çalıştığımız bir sürü başka ince ayar ve değişiklik var.” paylaşımı yaptı.

Windows,Stadia ve MacOS’a gelen bu güncellemeyi indirmek ve daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki resme tıklayın.

Baldur’s Gate 3 Patch 5 Yayında OA

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

PC

Tandem A Tale Of Shadows..Monochrome Paris'in geliştiriciliğini, Hatinh Interactive'in yayıncılığını yaptığı Tandem: A Tale of Shadows, benzersiz ve olağanüstü bir bulmaca oyunu..Devamı yazımızda..

Söylenti

Infinity Kingdom Çıkışının 6. Ayını Kutluyor..Bu etkinlikte neler olacak? Hepsi ve daha fazlası yazımızda..

İndir

İnfinity Kingdom Norheim'da geçen çizgi film tarzı bir strateji oyunudur.