Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Avatar OA
Avatar OA


PC

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers Of Pandora, Ubisoft’un 2021 yılı E3 fuarında görücüye çıkardığı 2009 yılının rekorlarkıran filmi Avatar’ın oyunudur. Ayrıntılar haberimizde..

James Cameron’ın Avatar filminin oyunu olacak Avatar: Frontiers Of Pandora yeni karakterlerle geliyor. Bu yılki E3 Fuarı (Electronic Entertainment Expo)’nın en beklenmedik haberiydi bu olay. 2009 yılında büyük bir hasılat elde eden Avatar filminden sonra insanlar, oyunun aynı konularla mı geleceğini merak ediyor.

Avatar Frontiers of Pandora OA

Oyun yaklaştıkça duyumlar da geliyor. Disney ve Pixar Games başkan yardımcısı Luigi Priore, VentureBeat ile yaptığı röportajda yaklaşımlarını açıklıyor. Avatar: Frontiers of Pandora; unutulmuş topraklara yeniden basmak yerine orijinal Avatar’ın “muhteşem bilim kurgu dünyasını” keşfedecek. Hatta Priore bunu “oynamak için harika bir oyun alanı” olarak tanımlıyor. Havalı veya güzel olmaktan daha fazlası yokmuş gibi, ortamlara kuşkusuz garip bir yaklaşım.

Bütün fikir, Pandora’daki dev serinin hikayesinin bir parçası olmasını sağlamak. Ancak bu bir ‘filmi oyna’ oyunu değil. Yepyeni bir açık dünya, yeni karakterler,” diyor Priore. “Bu yüzden Pandora’nın Sınırları deniyor. Başka bir sınırda, Pandora ayının başka bir bölgesinde geçiyor.

Aslında bakıldığında oyunun ismi bile tepki çekmiş çoğu eleştirmenden. Çünkü orijinal filmin hikayesi sömürgecilik etrafında dönüyor. Bu yüzden oyuncuları Pandora’nın yeni bir “sınırını” keşfetmeye davet etmek yüklü bir dil. Bu da açıkcası Avatar’ın oyunu ile hikayesinin farkını gösteriyor. Zaten gelecek yıl çıkacak olan Avatar 2’nin üç filmi üzerinde daha genişleyecek şekilde ayarlandığından ne olacağını bekleyip görmemiz gerekecek. Pandora’nın Sınırları ile birlikte.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..