Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Ubisoft, Tom Clancy's Elite Squad Oyun Arşivi
Ubisoft, Tom Clancy's Elite Squad Oyun Arşivi


Mobil

Ubisoft, Tom Clancy’s Elite Squad’ın Fişini Çekti

Ubisoft, 2020 yılında zorlu bir yolla yayın hayatına soktuğu Tom Clancy’s Elite Squad’ın fişini 4 Ekim 2021 de çekiyor..Ayrıntılar yazımızda…

Ubisoft, 2020 yılında zorlu bir yolla yayın hayatına soktuğu Tom Clancy’s Elite Squad’ın fişini 4 Ekim 2021’de çekiyor.

Elite Squad ekibi, “Bu kolay bir karar değildi, ancak ekiplerimizle birden fazla seçeneği araştırdıktan sonra bunun artık sürdürülebilir olmadığı sonucuna vardık. Özellikle 2. Sezon gibi büyük güncellemelerle gerçekten elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan emin olmak istiyoruz ve sizinle, tutkulu topluluğumuzla çalışmak gerçekten ödüllendirici bir deneyimdi!” açıklamasını yaptı.

Ubisoft, Tom Clancy's Elite Squad'ın Fişini Çekti OA

Ubisoft dün oyunun gelişimini durdurduğunu ve 4 Ekim’de sunucuların kapanacağını duyurdu. Oyun, 4 Ekim’e kadar her zamanki gibi çalışmaya devam edecek. Ubisoft, oyuncuların 70. seviyeye ulaşmak ve veda etmeden önce tüm askerlerin kilidini açmaktan keyif almaya devam etmelerini umuyor.

Tom Clancy’s Elite Squad Tanıtım Videosu

Ücretsiz Tom Clancy’s XDefiant Burada

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!