Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Tencent Sumo Grup'u 1.3 Milyar Dolara Satın Alıyor OA
Tencent Sumo Grup'u 1.3 Milyar Dolara Satın Alıyor OA


Mobil

Tencent Sumo Grup’u 1.3 Milyar Dolara Satın Alıyor!

Tencent Sumo Grup’u 1.3 Milyar Dolara Satın Alıyor! PUBG Mobile oyunuyla ortalığı ksaıp kavuran Çinli teknoloji şirketi Tencent.. devamı yazımızda!

PUBG Mobile oyunuyla ortalığı kasıp kavuran Çinli teknoloji şirketi Tencent, en büyük ikinci hissedarı olduğu İngiltere merkezli, beş farklı ülkede 14 oyun stüdyosu ve 1200’den fazla çalışana sahip Sumo Grup’u satın alıyor.

Tencent Sumo Grup'u 1.3 Milyar Dolara Satın Alıyo OA

2003 yılında kurulan Sumo Gruop, kiralık oyun projeleriyle biliniyor. Özellikle kendisine iki kez Birleşik Krallık Akamedi Ödülünü kazandıran Crackdown 3 ve Sackboy: A Big Adventure projeleriyle adını duyurdu.Tencent’in 1.3 Milyar Dolarlık bu teklifinin ardından Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören Sumo Grup hisseleri %43’lük artış gösterdi. Tencent 2020 yılındaki 19.5 Milyar Dolarlık kazancıyla küresel pazarda durdurulacak gibi görünmüyor.

Tencent Sumo Grup'u 1.3 Milyar Dolara Satın Alımı OA

Sumo Group CEO’su Carl Cavers teklifle alakalı yaptığı açıklamada, “Sumo’nun bu işte çalışan üç kurucusu, Paul Porter, Darren Mills ve ben yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız ve rollerimizi sürdürmeye tamamen kararlıyız.Tencent ile çalışma fırsatı kaçıramayacağımız bir fırsat. Bu, Sumo’ya başka bir boyut getirecek ve daha önce erişilemeyen şekillerde bu muhteşem sektöre damgamızı gerçekten vurmamız için fırsatlar sunacak.” dedi.

PUBG Mobile 1.5 Yaması Ve Yenilikleri

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

eSpor

Türkiye Espor Federesyonu himayesinde düzenlenen Türkiye Kupası PUBG Mobile oyununda Şampiyon 2 gün süren zorlu mücadelelerden sonra belli oldu..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..

Fırsat

Steam'de Midweek Madness yani Hafta Ortası Çılgınlığı'nda Call Of Duty Franchise Koleksiyonunda %80'e varan İndirim sizleri bekliyor..