Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

asdf oa
asdf oa


Mobil

Şu anda Mevcut En İyi 5 bedava Android oyunu

Sizler için en sevilen ve tamamen Kullanıcıların beğenileri ile seçilmiş 5 Android oyununu derledik.

1-Asfalt 9: Efsaneler

Asphalt serisi, mobil cihazların en popüler yarış oyunlarından bazılarına sahiptir. Asphalt 8: Airborne ve Asphalt Xtreme serinin en büyükleri. Asphalt 9: Legends, Temmuz 2018’de çıktı. Bu, serinin şu anki en yeni oyunu. 50 araba, bir dizi zorluk ve oynayabileceğiniz bir sürü içerik içerir. Buna çevrimiçi çok oyunculu, tek oyunculu şeyler ve daha fazlası dahildir. Otomatik sürme mekanizması kullanır, böylece hızlanmanızı kontrol edemezsiniz. Bu bazı oyuncuları kızdırıyor ancak bir çoğu bundan memnun.

2-Brawl Stars

Supercell’in en son hit oyunudur. Çevrimiçi çok oyunculu unsurların yanı sıra bazı MOBA unsurlarına sahip bir kavgacı. Oyuncular birkaç takım arkadaşıyla bir oyuna girer, rakiplerle kavga eder ve kazanmaya çalışır. Düz bir kavga modu, kristalleri topladığınız bir mod, rakibin hazinesini çaldığınız bir soygun modu ve bir takımdaki belirli rakipleri yendiğiniz bir ödül modu dahil olmak üzere birkaç oyun modu vardır.

3- Call of Duty: Mobil

Critical Ops, yeni nesil birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir ve en iyilerinden biridir. Bu başlıkta, çeşitli şehir odaklı seviyelerde teröristlerle savaşacaksınız veya isterseniz terörist olarak oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz güçlü bir çevrimiçi çok oyunculu topluluğa sahiptir.

4-Genshin Etkisi

Genshin Impact, aslında oldukça iyi olan sürpriz bir sürümdü. Bir gacha öğesi ile bir aksiyon RPG karışımı. Oynanacak bir hikaye ve çağırılacak çok sayıda takım arkadaşı da dahil olmak üzere olağan gacha öğelerinin çoğuna sahiptir. Bununla birlikte, bu çok daha az kısıtlayıcıdır ve tamamen açık bir dünya ve bazı tatmin edici savaş mekanikleriyle birlikte gelir. Grafikler ve oyun oynanışı şaşırtıcı derecede iyi. Ayrıca PS4, iOS ve PC’de de insanlarla oynayabilirsiniz. 

5-Roblox

Roblox şu anda dünyanın en popüler oyunlarından biridir. Oynanacak metrik ton içeriğe sahip bir sanal oyun. Oyun, mobil oyun standartlarına göre eskidir, ancak gittikçe artan sayıda şey, onu günümüzle alakalı hale getirir. Oyuncular, diğer oyuncuların kendilerinin oluşturduğu veya yarattığı şeyleri oynayabilir. Mobil uygulama, oyunun diğer sürümleriyle tam platformlar arası desteğe sahiptir ve bir sohbet işlevi içerir.

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?