Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Punishing: Gray Raven OA
Punishing: Gray Raven OA


Mobil

Punishing: Gray Raven’da Ön Kayıt Başladı

Punishing: Gray Raven oyunu çarpıcı bir kıyamet sonrası dünyada geçen siberpunk RPG oyunudur. Şimdi hem Android hem de iOS için ön kayıtlara açık. Detaylar haberimizde..

Punishing: Gray Raven oyunu çarpıcı bir kıyamet sonrası dünyada geçen siberpunk RPG oyunudur. Şimdi hem Android hem de iOS için ön kayıtlara açık. Kuro Game’in şık unvanı için ön kayıt yaptıran oyuncular, oyun resmi olarak Temmuz ayında piyasaya çıktığında tonlarca ödül alacak.

Punishing: Gray Raven OA

Son Kapalı Beta Testinin muazzam başarısının ardından, Punishing: Gray Raven; hevesli hayranlar için en iyi, en sorunsuz oyun deneyimini sunmak için şimdi yerelleştirme yükseltmelerini geliştiriyor. Komutanlar, gezegeni istila eden ölümcül Corrupted’ı püskürtmek için alabilecekleri tüm yardıma ihtiyaç duyacaklar ve ön kayıt ödülleriyle oyuncular, önlerindeki savaş için savaş hünerlerini gerektiği gibi güçlendirebilecekler.

Ön kayıt yaptıran herkes, yalnızca seçkin Gray Raven ekibinden değil. Beş yüksek seviyeli yapıdan birini seçebilir; Liv – Luminance (Destek Türü), Karenina – Ember (Saldırgan Türü), Nanami – Darbe (Tank Türü). Lee – Entropy (Saldırgan Tipi) veya Kamui – Tenebrion (Tank Tipi). Bu, ön kayıt için kaç kişinin kaydolduğundan bağımsızdır. Yani kişi sınırı yoktur.

Punishing: Grey Raven’ın ilk versiyonuna bir göz atma şansımız oldu. Bu hype’ın çok gerçek olduğunu söylemek yeterli. Şimdi Google Play‘de ve App Store‘da ön kayıt  yaptırabilirsiniz.

Daha fazla Mobil Oyun Haberi Burda

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!