Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Punishing_ Gray Raven Çıkış OA
Punishing_ Gray Raven Çıkış OA


Mobil

Punishing: Gray Raven Yayın Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz ayın sonunda ön kaydı açılan ve haberini yaptığımız Punishing: Gray Raven 16 Temmuz Cuma günü tüm dünyada yayında olacak…Ayrıntılar yazımızda…

Geçtiğimiz ayın sonunda ön kaydı açılan ve haberini yaptığımız Punishing: Gray Raven oyununun İOS ve Android için yayın tarihi netlik kazandı. Oyun 16 Temmuz Cuma günü tüm dünyada yayında olacak.

punishing-gray-raven-1 OA

Punishing: Gray Raven oyunu çarpıcı bir kıyamet sonrası dünyada geçen siberpunk RPG oyunudur. Kuro Game’in şık unvanı için ön kayıt yaptıran oyuncular, oyun resmi olarak 16 Temmuz da piyasaya çıktığında tonlarca ödül alacak.

Oyun bilim kurgu ve RPG unsurlarına sahip şık bir hack and slash oyunudur. Kıyamet sonrası bir gelecekte, Cezalandırma olarak bilinen ölümcül bir virüsün gezegendeki neredeyse tüm organik yaşamı yok etmesi ve bozuk makinelerin üstün olmasına izin vermesinin ardından insanlık eşiğine itildi.

punishing-gray-raven-2 OA

İnsanlığın kalıntılarını Babylonia olarak bilinen bir uzay istasyonuna yerleştirilen Gray Raven seçkin cyborg askerlerinden oluşan bir ekiptir. Dünyalarını geri almaya çalışmak için gezegene gönderilir. Dünyayı bozuk makinelerden geri almaya çalışan bu takımın komutanı olarak oynuyorsunuz.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..

Fırsat

Steam'de Midweek Madness yani Hafta Ortası Çılgınlığı'nda Call Of Duty Franchise Koleksiyonunda %80'e varan İndirim sizleri bekliyor..