Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

pubg: new state çıkış tarihi
pubg: new state çıkış tarihi


Mobil

PUBG New State Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

2051 yılını konu edinecek olan PUBG New State, 100 yarışmacının 8×8 km alanda birbiriyle karşı karşıya geleceği hayatta kalan ve son kişi yada takımın kazanacağı bir beyond battle royale oyunudur.

Dünyanın önde gelen ve en çok oynanan hayatta kalma konulu oyunu PUBG, yeni modu olan NEW STATE BEYOND BATTLE ROYALE için gün sayıyor. Geçtiğimiz Şubat ayında tanıtımı yapılan yeni oyunda ön kayıt avantajlarından faydalanmak isteyen kullanıcı sayısı 10 Milyonu geçti. Bu durum tabiki yapımcısı Krafton yüzünü güldürdüğü gibi oyunun çıkış tarihi için de harekete geçirdi.

Ön Kayıt Var Mı? Avantajları Neler?

PlayerUnknown’s BattleGrounds(PUBG)’ın orjinal yaratıcıları tarafından geliştirilen yeni modu New State kullanıcılarına bir sürprizle geliyor. Nedir bu sürpriz.. Bu oyun moduna ön kayıt yaptıranlar “Kalıcı Araç Kostümü” ne sahip olacaklar. Sizde bu 10 Milyon ön kayıtlı kullanıcı arasına girmek için hemen kayıt olun. Ön kaydınızı buradan veya AppStore ve GooglePlay üzerinden yapabilirsiniz.

PUBG New State Resmi Youtube Kanalının Paylaşımıdır.

Gelelim Çıkış Tarine:

İlk etapta sadece Mobile için üretilen bu modun çıkış tarihi resmen duyurulmadı. Ancak Ağustos sonu gibi oyunseverlere sunulacağı düşünülmekte.

PUBG New State analiz

Farkları Neler?

  • Yeni nesil mobil grafikler eşliğinde devasa ve açık dünyaya eksiksiz battle royale deneyimiyle doğrudan bağlanın.
  • Birbirinden farklı ve optimize edilmiş yeni silahlara sahip olun.
  • Yeni nesil hayatta kalma mücadelesi yani savaş yuvarlanması, dronlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli araç ve özelliklerle 8×8 km’lik devasa boyuttaki açık dünyaları keşfetme.
  • Yıl 2051 ve anarşi her yerde bu yeni PUBG Dünyası.

Editörün Notu:

PUBG New State, sadece mobilde olacak. PC ve konsollar için herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Mobil oyun sektöründe söz sahibi olan firma bu oyun moduyla daha çok zirvede kalır.

Daha detaylı inceleme için oyunun çıkışını bekleyelim.. Şimdilik bu kadar dostça kalın..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

Türkiye Espor Federesyonu himayesinde düzenlenen Türkiye Kupası PUBG Mobile oyununda Şampiyon 2 gün süren zorlu mücadelelerden sonra belli oldu..

eSpor

PUBG Mobile National Championship Turkey 2021 Finalleri’nde İlk Gün Tamamlandı

Mobil

PUBG Mobile'ın Ignition Future League hakkında bilmeniz gerekenleri yazdık. Geleceğin Erangel'inde öldür ya da öl oyununda sizleri neler bekliyor?

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..