Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

PUBG_Mobile-iOS-Android-Artwork-Evolve-headline
PUBG_Mobile-iOS-Android-Artwork-Evolve-headline


Mobil

PUBG Mobile’ın Ignition Future Ligi hakkında bilmeniz gereken her şey

PUBG Mobile’ın Ignition Future League hakkında bilmeniz gerekenleri yazdık. Geleceğin Erangel’inde öldür ya da öl oyununda sizleri neler bekliyor?

1.5 Güncellemesi Hakkında

Tencent Games’in hit battle rolyale oyununda 1.5 güncellemesi gerçekten bir köşe taşı içeriği yani bir dönüm noktası. Oyuncular yenilenmiş bir Erangel haritasında oynarken  Ignition Future League’in oluşumu ile deneyimlerini bir üst lige çıkarmış oluyorlar.

Hayatta kalmak için yarış!

Ignition Future Ligi, Erangel’in fütüristik alanında ve tamamen yenilenmiş kentsel bölgesinde özel olarak tasarlanmış puanlama sistemi ile Mission Ignition güncellemesini hızlandırıyor. 31 Temmuz Cumartesi gününden itibaren, öldürme yarışı, sürüm 1.5’in yeni oyun sistemlerini, ultra şık araçları, silah santrallerini ve HyperLines adlı yüksek teknolojili ulaşım ağını ön plana çıkaracak.

Geleceğin Erangel’ine yakından bakış

Altı yeni kentsel harita, Transit Merkezi, Georgopol Limanı, Teknoloji Merkezi, Güvenlik Merkezi, Lojistik alanı ve Enerji Merkezi’ni içeriyor. tüm bunlar, teknoloji devi DynaHex’in Erangel’i bilimsel araştırmaları için deneysel bir üs olarak kullanma kararının ardından geliyor ve manzarayı her şeyin olabileceği geleceğin yoğun bir savaş alanına dönüştürüyor.

Ignition Future Lig Tanıtım videosu

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

Türkiye Espor Federesyonu himayesinde düzenlenen Türkiye Kupası PUBG Mobile oyununda Şampiyon 2 gün süren zorlu mücadelelerden sonra belli oldu..

eSpor

PUBG Mobile National Championship Turkey 2021 Finalleri’nde İlk Gün Tamamlandı

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..

eSpor

PUBG Mobile oyununun sahibi Tencent Games bugün World Invitational (PMWI) sırasında PMGC 2021(PUBG Mobile Global Championship) organizasyonunu tanıttı..Detaylar yazımızda..