Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

PUBG-MOBILE-CHIPOTLE CHALLANGE
PUBG-MOBILE-CHIPOTLE CHALLANGE


Mobil

PUBG MOBILE – Chipotle Challenger Serisinin Yeni Sezonu 100000$ Kazanmak İster Misin?

Chipotle Challenger Serisi , 2019’da Dallas’taki DreamHack’te başladı. Yılın ilk serisi Mart ayında gerçekleşti ve şimdi oyunculara hep bir arada ve bir çevrimiçi kavgada meydan okumak için bir kez daha geri döndü. Ve bu turnuvanın oyun seçimi , popüler battle royale oyunu PUBG Mobile’dan başkası değil .

Bu Chipotle Challenger Serisi için format, her biri 32 takımdan oluşan bir dizi özel lobide yarışan 2 oyunculu takımlar arasındaki maçları içerir. Her lobide ilk 8’e giren takım bir sonraki tura yükselir ve 3 raundun tamamı tamamlanınca, en iyi 3 puan alan takım Büyük Final’e gider.

Asıl eğlence Büyük Finalde, Pubg Mobile de kalifiye olan 24 takım, geçmişte Chipotle Challenger Serisinde olduğu gibi, 8 etkileyici takıma karşı mücadele etmek zorunda kalacak. Kazanan takımlar toplam 70.000$ nakit ve diğer ödüllerin yanı sıra bir yıl boyunca ücretsiz Chipotle mezeleri kazanacaklar.

28 Haziran’dan itibaren resmi sayfadan turnuvaya kaydolabilirsiniz , bu yüzden bir arkadaşınızı kapın ve bu yazın Chipotle Challenger Serisine kaydolun ve turnuvanın heyecanını yaşayın!

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

Türkiye Espor Federesyonu himayesinde düzenlenen Türkiye Kupası PUBG Mobile oyununda Şampiyon 2 gün süren zorlu mücadelelerden sonra belli oldu..

eSpor

PUBG Mobile National Championship Turkey 2021 Finalleri’nde İlk Gün Tamamlandı

Mobil

PUBG Mobile'ın Ignition Future League hakkında bilmeniz gerekenleri yazdık. Geleceğin Erangel'inde öldür ya da öl oyununda sizleri neler bekliyor?

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..