Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?İndir

Pokémon GO İndir

Pokémon GO Niantic tarafından geliştirilen ve Pokémon GO Company tarafından 2016 yılında ios ve android için yayınlanan arttrılmış gerçeklik oyunudur..

Pokémon GO İndir OA Oyun Arşivi

Pokémon GO tüm Dünyayı etkisi altına alan,1 milyardan fazla kez indirilen ve Game Developers Choice Awards tarafından “En İyi Mobil Oyun” ve TechCrunch tarafından “Yılın En İyi Uygulaması” olarak adlandırılan küresel oyuna dair herşey...

Oyun Hakkında

Pokémon GO Niantic tarafından geliştirilen ve Pokémon GO Company tarafından 2016 yılında ios ve android için yayınlanan arttrılmış gerçeklik oyunudur.

Nasıl Oynanır

Oyunculara Pokemonları yakayacakları poketop verilir ve oyuncular Pokédex’inizi tamamlamak için daha fazla Pokémon yakalamaya çalışırlar.

Ücretsiz İndir

app store indiroyun arşivi
google play indir oyun arşivi

Görseller

Pokémon GO Tanıtım Videosu

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

World Of Tanks Yeni Görünüm Paketi Prime Gaming’de Ücretsiz..Hemen almak için ayrıntılar haberimizde..