Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Pokémon GO Fest 2021 Kapak OA
Pokémon GO Fest 2021 Kapak OA


Mobil

Pokémon GO Fest 2021’e Özel Ultra Kilit Etkinliği

17-18 Temmuz tarihleri arası yapılacak Pokémon GO Fest 2021 için oyunun geliştiricisi Niantic, etkinlik bileti sahiplerinin faydalanacağı “Ultra Kilit” özelliğini paylaştı. Tüm detaylar haberimizde..

Pokémon GO Fest 2021 bilindiği üzere 17 Temmuz’da başlayacak ve 2 gün sürecek. Dünyanın her yerinden eğitimler, eğitmenler, takım yarışmaları nefes kesecek. Oyunun geliştiricisi Niantic, etkinliğe özel olarak ve sadece Pokémon GO Fest 2021 bilet sahiplerinin kullanabileceği “Ultra Kilit Açma” özelliğini sunuyor.

Pokémon GO Fest 2021 Tarihi OA

Ultra Kilit Açma özelliği, tüm ödüllerin kilidini açmak için gereken toplam 24 mücadeleye kadar üç aşamaya ayrılmıştır.Bu aşamalardan kısaca bahsedelim;

Ultra Kilit Açma 1. Aşama : Zaman
Sekiz görevi bitirmek, Ultra Kilit’in ‘Zaman’ adlı 1. Kısmına erişmenizi sağlar. Bu olay zamanın akışında aksamalara neden olacak! Farklı dönemlerden Pokémon’un bir arada göründüğünü göreceksiniz. Pokémon zaman yolculuğu! Bölüm 1, 23 Temmuz saat 10:00 ile 3 Ağustos yerel saatle 20:00 arasında gerçekleşecektir.


Ultra Kilit Açma 2.Aşama : Uzay
Ultra Kilit Bölüm 2 ile ödüllendirilmek için 16 mücadeleyi tamamlayın. Önce zamanın bozulması vardı, şimdi de uzay! Farklı yerlerden Pokémon görünmeye başlayacak. Pokémon GO dünyası çarpışıyor gibi görünüyor! Bu etkinliği 6 Temmuz saat 10:00’dan 31 Ağustos yerel saatle 20:00’ye kadar yakalayın.

Pokémon GO Fest 2021 OA

Ultra Kilit Açma 3. Aşama Beklenti
İki olaydan sonra hem uzay hem de zaman bozuldu. Ne olacak şimdi? Bizi daha korkunç bir şey mi bekliyor? Öğrenmek için herkesin, 24 zorluğun hepsini bitirmesini beklememiz gerekecek. Şu an itibariyle sadece 3. Bölüm’ün 20 Ağustos saat 10:00’da başlayacağını ve 31 Ağustos saat 20:00’ye kadar devam edeceğini biliyoruz.

Pokemon GO Fest 2021 biletinizi almayı unutmayın ki bu özellikleri ve oyun heyacanını doyasıya yaşayın.Etkinlik bileitini Buradan temin edebilirsiniz.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!