Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

My Friend Pedro_ Ripe for Revenge OA
My Friend Pedro_ Ripe for Revenge OA


Mobil

My Friend Pedro: Ripe for Revenge 5 Ağustos’ta Mobile Geliyor!

My Friend Pedro yayıncısı Devolver Digital sosyal medya hesabından mobil sürümü My Friend Pedro: Ripe For Revenge’in 5 Ağustos’ta App Store ve Google Play’de yayınlanacak.. Ayrıntılar yazımızda..

My Friend Pedro: Ripe For Revenge Çıkış Tarihi Açıklandı..

My Friend Pedro yayıncısı Devolver Digital ve geliştiricisi DeadToast Entertainment oyunun mobil versiyonu My Friend Pedro: Ripe For Revenge’in 5 Ağustos’ta App Store ve Google Play’de Ücretsiz yayınlanacağını sosyal medya hesabından açıkladı.

My Friend Pedro: Ripe For Revenge sürümünde orjinal oyunun tüm özelliklerini taşımasının yanı sıra; ölüme meydan okuyan taklalar, farklı silahlar, adaletin ve daha çok şiddetin olacak.

Ancak Pedro bu sürümde çok daha sevimli ve yuvarlak. Oyunun başlangıç birkaç seviyesini ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ancak daha fazla ilerlemek isteyenler oyun içi birkaç satın alım yapmak zorunda. Oyun ilk olarak 2014 flash oyunu olarak yayınlandı. Yalnız asıl başarısını 2019 daki PC ve konsol sürümlerinde elde etti.

My Friend Pedro: Ripe for Revenge OA

Oyunun konusu resmi açıklamada; Arkadaşımız Pedro’nun karısı ve çocukları kaçırılırken Pedro ölüme terk ediliyor. Pedro bir yandan ailesini bulmaya bir yandan da ona bunu yapanları bulup intikam almaya çalışacak. Sende bu mecaraya hazır mısın?

My Friend Pedro: Ripe For Revenge 5 Ağustos’ta Ücretsiz olarak burada !

My Friend Pedro: Ripe for Revenge Çıkış Tarihi Duyuru Fragmanı

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!