Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

marvel future revolution OA
marvel future revolution OA


Mobil

Marvel Future Revolution Çıkış Tarihi !

Netmarble ve Marvel Entertainment’in ikinci kez bir araya getiren ve açık dünya rol yapma oyunu olan Marvel Future Revolution Sadece Android ve İOS’a geliyor…

Netmarble, 2021 yılı bitmeden Marvel Future Revolution’un mobil cihazlarda (İOS ve Android) piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Marvel çizgi romanlarına dayanan, ücretsiz oynayabileceğiniz, açık dünya rol yapma oyunu olan Marvel Future Revolution 2 Temmuz’da Kanada’da ön kayıt için açılmıştı.

Marvel Future Revolution Çıkış Tarihi !

Netmarble ve Marvel Entertainment’in ikinci kez bir araya geldiği proje olan Marvel Future Revolution, aksiyon rol yapma oyunu türünde ve ilk projesi olan Marvel Future Fight’ın yerini alması bekleniyor. 2015 yılında çıkan Marvel Future Fight 120 Milyondan fazla kişi tarafından oynandı.

Ayrıca Netmarble ABD Müdürü Simon Sim, “Marvel gibi birinci sınıf bir IP ile çalışmak, yıllar içinde benzersiz mobil oyun deneyimleri sunmamızı sağladı ve Marvel Future Revolution, franchise hayranlarını tamamen yeni bir seviyeye taşıyacak” açıklamasını yaptı.

Oyunun Marvel serisi sevenleri ve mobil oyun tutkunlarını ne derece tatmin edeceği bilinmez ama şirket bu konuda da iddalı olduğunu belirtti.

Oyunun çıkıştarihini konusunda resmi bir açıklama olmasa da Apple Store da oyunun listelemesinde 30 Eylül 2021’de yayınlanacağı belirtilmiş. Google Play Store’da burada!

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!