Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

LoL-Wild-Rift-Oyunarsivi
LoL-Wild-Rift-Oyunarsivi


Mobil

League of Legends: Wild Rift İncelemesi

Leuge Of legends Serisinin En Yeni Mobil Oyunu Olan Wild Rift’i sizler için inceledik.

Riot Games, League of Legends’ı mobil cihazlara getirmek için çok büyük bir mücadele verdi. PC’deki mega popüler MOBA da maçlar uzun sürer ve büyük ölçüde, beş kişilik rakip takımlar arasındaki ekip çalışmasına dayanan bir oyundur. Bu çoğunlukla League of Legends: Wild Rift (Riot’un oyunun mobil uyarlaması) için geçerlidir, ancak sonuç hala her yerde bulabileceğiniz en erişilebilir ve müthiş MOBA’lardan birtanesidir.

Mini MOBA

MOBA, Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası anlamına gelir ve rakiplerinin üssünü alt etmek için bölgelerin ve hedeflerin kontrolü için yarışan benzersiz şampiyonlardan oluşan ekiplerin yer aldığı çok oyunculu oyunları tanımlamak için kullanılır. Wild Rift’in buna yaklaşımı, esasen orijinal League’inkiyle aynı . Maçlar, birbirinden zıt köşelerde bulunan takım üsleri arasında önde gelen üç şeritli kare bir harita üzerinde oynanır.

Her takımın üssü otomatik olarak minyonları doğurur ve takımınızın amacı, minyonlarınızı düşman üssüne “göndermeye” yardımcı olmaktır, böylece saldırabilir ve yok edebilirler. Yol boyunca, kuleleri yok etmeniz, düşman ekip üyeleriyle savaşmanız, düşmanlarınızın savunmasını yıpratmak ve avantaj sağlamak için ikincil hedefleri ele geçirmeniz gerekecek. League’in PC versiyonunda bu genellikle 40 dakika (veya daha fazla) sürer. Wild Rift’in maçları daha çok 15-20 dakika gibi sürmektedir.

Editörün Notu:

MOBA’lara girmek kolay değil, ancak League of Legends: Wild Rift bunu hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Riot Games, yüzlerce saatlik oyundan sonra bile League of Legends maçlarını ilginç tutan derinliği ve nüansı korurken, amiral gemisi oyununu bir şekilde akıcı ve erişilebilir hale getirmeyi başardı . Tüm oyuncu kadrosu veya çok çeşitli modlar olmasa bile, Wild Rift açıkça mobil MOBA’ların tartışılmaz yeni kralıdır.

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

Leage of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi “Mevsim Finallerine” kalacak takımların ve Mevsim Finalleri çeyrek final eşleşmelerinin belli olduğu ) 9.Hafta maçları sona erdi..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

eSpor

LoL Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 8.Hafta Sona Erdi...Toplu sonuçlar ve güncel puan durumu haberimizde..

Mobil

Wild Rift Irelia Rehberi ile sizlerleyiz!