Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Genshin İmpact Aloy Oyun Arşivi
Genshin İmpact Aloy Oyun Arşivi


Mobil

Horizon Zero Dawn’ın Aloy’u Genshin Impact’e Geliyor

MiHoYo, Horizon Zero Dawn’ın Aloy’u Genshin Impact’e Geleceğini açıkladı..Ayrıntılar yazımızda..

Genshin Impact geliştiricisi MiHoYo, Horizon Zero Dawn’dan Aloy’u Genshin Impact’e getirmek için Sony ile bir ortaklığa yakın olduğunu açıkladı.

Horizon Zero Dawn'ın Aloy'u Genshin Impact'e Geliyor OA

Ortaklık, Genshin Impact’e yapılan en yeni güncellemesi “Genshin Impact Yeni 2.0 Güncellemesi” yayınlanmasından sonra duyuruldu. Bu durum da Genshin Impact oyununda ilk kez bir karakter transferi olacak. Mobilde en çok kazanan oyunlardan olan Genshin Impact bu transferle daha da çok kazanacağı aşikar.

Horizon Zero Dawn'ın Aloy'u Genshin Impact'e Geliyor 2 OA

Aloy, 2.1 sürümünün yayınlanmasından sonra oyuncuya yardımcı olan “Başka Bir Dünyadan Kurtarıcı” olarak adlandırılan beş yıldızlı bir karakter olarak öne çıkacak. Aloy, oyuna benzersiz beceriler ve animasyonlarla gelecek ve yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olacak.

Horizon Zero Dawn'ın Aloy'u Genshin Impact'e Geliyor 3 OA

Epic Games, Horizon Zero Dawn’ın Aloy’u bu yılın başlarında Fortnite dünyasına getirmişti. Bu ortaklık Aloy’un ikinci transfer ortaklığı olacak. Tüm platformlar için Genshin Impact oyununu BURADAN indirebilirsiniz…

Call Of Duty Mobile Yeni Zombi Modu: Undead Siege

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..