Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

pubg heung-min son OA
pubg heung-min son OA


Mobil

Heung-Min Son PUBG’ye Geliyor

Tencent, Güney Koreli Yıldız Oyuncu Heung-Min Son’u Dünya’nın en çok oynanan oyunu PUBG’ye getirmek için kulübü Tottenham Hotspur ile masaya oturdu. Sonuç ne oldu haberimizde..

Tencent geçtiğimiz aralık ayında Garena Free Fire ve Cristiano Ronaldo ortaklığına benzer bir anlaşmayı Heung-Min Son ile PUBG oyununda yapmayı planlıyor.

Heung-Min Son PUBG'ye Geliyor OA

Hatta bunun için Heung-Min Son’un kulübü Tottenham Hotspur ile sponsorluk anlaşmaları için görüşüyor. Tüm bu söylentilerin üzerine bir de Twitter kullanıcı PlayerIGN Heung-Min Son’un PUBG karekterini paylaşarak heyecanı katladı.

Tencent ile Tottenham anlaşırsa bu ortaklık, Premier Lig forvetinin popüler nişancıya çeşitli kozmetik öğelerle birlikte oynanabilir bir karakter olarak eklenecek. Ayrıca iki spor kıyafeti, iki silah görünümü, imzalı bir kaskı ve oyun içi Son’un iki ikonik kutlama ifadeleri yer alacak. Tüm bu özelliklerin, sözde Temmuz ayı sonuna kadar oyun içi satın alma paketi olarak sunulacağı belirtilmiş. Bizde resmi açıklamayı heyecanla bekliyoruz.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!