Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

eternal-fury-2-3.2.2-güncellemesi OA
eternal-fury-2-3.2.2-güncellemesi OA


Mobil

Eternal Fury 2 Son Güncellemesi

Eternal Fury 2 Son Güncellemesi olan 3.2.2 yamasıyla gelen yeni özellikler ve ücretsiz sunulan hediyeler sizleri bekliyor…Ayrıntılar yazımızda..

Eternal Fury 2 Son Güncellemesi 3.2.2 yamasıyla gelen harika oyun içi hediyeler ve yepyeni özellikleriyle geldi. Eternal Fury, R2Games yayıncılığını yaptığı sıra tabanlı rol yapma oyunudur.Yeni güncelleme oyunculara değerli Ruh Sözleşmeleri ve birçok refah hediyesi sağlayacak bir Hediye Kodu sunuyor ve bunu size şimdiden verelim: CS3GZP.

eternal-fury-2-3.2.2-güncellemesi 1 OA

Ayrıca oyuncuların iki kahraman arasında Karakter Seviyelerini değiştirmesine olanak tanıyan Kahraman Mirası özelliği geliyor. Bu durumaGeliştirme Seviyeleri, Savaş Ruhu Seviyeleri ve Tılsım Seviyeleri de eşlik ediyor.

eternal-fury-2-3.2.2-güncellemesi 2 OA

Yeni bir özellikte yepyeni bir kahraman ekipman sistemi geliyor. Sadece işleri biraz daha canlandırmak için bir Dünya EXP Bonusu sunacaklar. Son olarak, Temmuz ayı sonlarında özel bir yaz kutlaması olacak gibi görünüyor.

Ücretsiz oynanabilen Eternal Fury 2 son güncellemesini hemen App Store‘dan ve Google Play‘den İndir.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!