Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Call Of Duty Mobile Yeni Zombi Modu_ Undead Siege Oyun Arşivi
Call Of Duty Mobile Yeni Zombi Modu_ Undead Siege Oyun Arşivi


Mobil

Call of Duty Mobile Yeni Zombi Modu: Undead Siege

Call Of Duty Mobile Yeni Zombi Modu: Undead Siege hakkında tüm bilgiler sizlerle..

Call Of Duty Mobile Zombi Modu oyunun geliştiricisi TiMi Studios tarafından 2020 yılının başlarında kaldırılmış ve briçok oyuncu tarafından bu karar tepki görmüştü. Aradan geçen bunca zaman sonunda Tencent’e bağlı TiMi Studios yaklaşan Call of Duty 6.sezonuyla birlikte yeni zombi modu COD Undead Siege oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

Call Of Duty Mobile Yeni Zombi Modu_ Undead Siege OA

Peki COD Mobile Zombi modu neden kaldırılmıştı?
COD Mobile Zombi modu, oyuna sunulduktan sadece birkaç hafta sonra, Mart 2020’de yayıncı ve IP sahibi Activision, modun beklentilerini karşılamadığını belirterek kaldırdı. Geliştirici zombi modunda yeniden çalışacaklarını ve bir gün oyuna geri getireceklerini söylemişti.

Call Of Duty Mobile Undead Siege Modu
Oyuncular mevcut savaş haritasında dalga dalga zombilerle karşılaşacak ve her zaman olduğu gibi, beş gecelik bir süre boyunca bir Zombies salgınından kurtulmayı amaçlayacaklar. Saldırıda önceden ayarlanmış teçhizatınızı alabilseniz de, üssünüzü inşa etmek ve zombi saldırılarına dayanacak şekilde hazırlamak için çevrede bulunan malzemeleri ve ekipman parçalarını da toplamanız gerekecek.

Konuya dair Call of Duty Mobile resmi twitter hesabı bir paylaşım yaptı…

Hatta internette Call Of Duty Mobile Undead Siege Modu ‘nun tesaerı olduğu söylenen bir videonun sızdırıldığı söylenmekte. İşte o video:

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..