Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Hello Kitty Pinball Sanrio Oyun Arşivi


Mobil

Azerion-Sanrio Ortaklığından ” Hello Kitty Pinball “

Azerion-Sanrio Ortaklığından Hello Kitty Pinball. Dünyaca sevilen kedi Sanrio ve arkadaşlarını hangi maceralar bekliyor? Detaylar yazımızda..

Hello Kitty Pinball, dünyaca ünlü ve sevimli kedi Sanrio’nun ve eğlenceli arkadaşlarının yer aldığı gündelik bir oyundur. Hollandalı Azerion ve Sanrio ortaklığının ürünü olan oyunda Sanrio ve çetesinin günlük langırt oyunu maceralarına şahit olacaksınız.

Hello Kitty Pinball Oyun Arşivi 3

Oyunun karakter tasarımları inanılmaz derecede sevimli ve kaliteli olduğu aşikar.Pinball, dünyanın en popüler kedisiyle japon pachingo çılgınlığı bir araya getiriyor. Ayrıca oyun önümüzdeki üç yıl içinde piyasaya sürülecek olan beş Sanrio Hello Kitty markalı oyundan ilki olma özelliğini taşıyor. Oyun Android, İOS ve Web’de oynanabilmektedir.

Hello Kitty Pinball İndirme Linkleri

google play indir oyun arşivi
app store indiroyun arşivi

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..