Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Atelier Online Alchemist of Bressisle OA
Atelier Online Alchemist of Bressisle OA


Mobil

Atelier Online: Alchemist of Bressisle Yayında

İlk serisi 3 Ekim 2018 yılında mobil platformlar için yayınlanan Atelier Online: Alchemist Of Bressisle mobilde oynanan klasik rol yapma oyunudur…

Oyun ilk serisi 3 Ekim 2018 yılında mobil platformlar için yayınlandı. Oyun mobilde oynanan klasik rol yapma oyunudur. Atelier Online: Alchemist of Bressisle ile dünyanın en iyi simyacılarından biri olarak görev yapacaksınız.

Atelier Online Alchemist of Bressisle 2 OA

Son dönem de gelişen JRPG (Japon Rol Yapma Oyunu) oyunlarındandır ve çevrimiçi ve tek/çok oyunculu oynanabilmektedir. Oyundaki en önemli para birimleri Cole ve Ether’dir. Oyuncular kıyafetlerini, becerilerini ve ekipmanlarını kişiselleştirmekte özgürdür. Dilerse arkadaşlarıyla işbirliği de yapabilir.

Atelier Online Alchemist of Bressisle 1 OA

Oyunun ana konusu tabiki simyadır. Oyuncular sentez için gerekli malzemeleri toplamak için heyecan verici avlara çıkabilirler. Sade ekmekten Efsanevi Totori’nin Giysilerine kadar Bressile Adası’ndaki yolculuğunuzda size yardımcı olacak gelişmiş öğeler ve teçhizat oluşturmak için tariflere dayalı her türlü ilginç bibloyu bulup birleştirmeniz gerekecek.

Oyunu Hemen App Store ve Google Play Store‘dan indir.

Atelier Online: Alchemist Of Bressisle Tanıtım

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!