Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Apex Legends Beta Oyun Arşivi
Apex Legends Beta Oyun Arşivi


Mobil

Apex Legends Mobile’in Beta Sürümü Ne Oldu?

Apex Legends Mobile’in Beta Sürümü Neden Çıkmadı? Repspawn oyunu Apex Legends Beta sürümünün deneme ülkelerini geçtiğimiz ay sonunda açıklamıştı..

Respawn Entertainmet’in geliştiriciliğini, Electronic Arts’ın yayıncılığını yaptığı adına turnuva düzenlenen Apex Legends oyununun yeni gelecek beta sürümünün yayınlayacağı ülkeleri (Endonezya, Peru, Kolombiya, Mısır ve Lübnan toplam 5 ülke) twitterdan haziran ayının sonunda açıklamıştı.

Bu açıklamanın üzerinden neredeyse bir ay geçti ama ne beta sürümü yayınlanmış nede konuya dair bilgi verilmişti. Bu durumoldukça tepkiye neden olmuştu. Dün oyunun geliştiricisi Respawn Entertainment resmi twitter hesabından yine ilk açıklamasına benzer bir paylaşım yaptı. Bu sefer Apex Legends Beta sürümünün Endonezya, Filipinler ve Malezya’da yakında yayınlanacağını ve bu ülkedeki oyuncuların Google Play üzerinden ön kayıt oluşturabileceklerini duyurdu.

Editörün Notu

Bu açıklamanında asılsız olması daha doğrusu geçen seferki sunucu sorunu(şirkete açıklamasına göre yok ama) olmaz ise Apex Legends beta sürümü çok yakında karşımıza gelecek gibi açıklamalarda yarın kadar yakın deniyor. Yaklaşan betada oyuncular, grafiklerde, hassasiyet ayarlarında, savaş geçişinde ve çok daha fazlasında yapılan büyük değişikliklerin yanı sıra Revenant, Crypto, Mirage ve Pathfinder gibi Yeni efsaneleri görmeyi bekleyebilirler.

Apex Legends Mobile'in Beta Sürümü Ne Oldu_ OA

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Mobil

İOS ve Android için Activision tarafından yayınlanacak Yeni Call Of Duty Mobile geliyor..Ayrıntılar haberimizde...

Fırsat

Apex Legends'in Özel Crypto Dragon Skini yani oyundaki ismiyle Crypto Dış Görünüşü: Ejderha Derisi kozmetik ürününü Prime Gaming abonelerine özel..

Mobil

Ünlü Fransız moda markası Louis Vuitton, şirketin kurucusunun doğumunun 200. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak şirketin hikayesinin anlatılacağı..devamı yazımızda..

İndir

Darkfire Heroes, kötü düşmanlara veya kötü bir ejderha patronuna karşı gerçek zamanlı savaşlarda becerilerinizi göstermenize izin veren bir aksiyon rpg oyunudur..