Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Apex Legends Beta Oyun Arşivi
Apex Legends Beta Oyun Arşivi


Mobil

Apex Legends Mobile’in Beta Sürümü Ne Oldu?

Apex Legends Mobile’in Beta Sürümü Neden Çıkmadı? Repspawn oyunu Apex Legends Beta sürümünün deneme ülkelerini geçtiğimiz ay sonunda açıklamıştı..

Respawn Entertainmet’in geliştiriciliğini, Electronic Arts’ın yayıncılığını yaptığı adına turnuva düzenlenen Apex Legends oyununun yeni gelecek beta sürümünün yayınlayacağı ülkeleri (Endonezya, Peru, Kolombiya, Mısır ve Lübnan toplam 5 ülke) twitterdan haziran ayının sonunda açıklamıştı.

Bu açıklamanın üzerinden neredeyse bir ay geçti ama ne beta sürümü yayınlanmış nede konuya dair bilgi verilmişti. Bu durumoldukça tepkiye neden olmuştu. Dün oyunun geliştiricisi Respawn Entertainment resmi twitter hesabından yine ilk açıklamasına benzer bir paylaşım yaptı. Bu sefer Apex Legends Beta sürümünün Endonezya, Filipinler ve Malezya’da yakında yayınlanacağını ve bu ülkedeki oyuncuların Google Play üzerinden ön kayıt oluşturabileceklerini duyurdu.

Editörün Notu

Bu açıklamanında asılsız olması daha doğrusu geçen seferki sunucu sorunu(şirkete açıklamasına göre yok ama) olmaz ise Apex Legends beta sürümü çok yakında karşımıza gelecek gibi açıklamalarda yarın kadar yakın deniyor. Yaklaşan betada oyuncular, grafiklerde, hassasiyet ayarlarında, savaş geçişinde ve çok daha fazlasında yapılan büyük değişikliklerin yanı sıra Revenant, Crypto, Mirage ve Pathfinder gibi Yeni efsaneleri görmeyi bekleyebilirler.

Apex Legends Mobile'in Beta Sürümü Ne Oldu_ OA

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

İndir

Darkfire Heroes, kötü düşmanlara veya kötü bir ejderha patronuna karşı gerçek zamanlı savaşlarda becerilerinizi göstermenize izin veren bir aksiyon rpg oyunudur..

İndir

Riot Games'in League of Legends serisi oyunlarından LOL: Wild Rift çok oyunculu bir strateji ve beceri oyunudur..

Mobil

Azerion-Sanrio Ortaklığından Hello Kitty Pinball. Dünyaca sevilen kedi Sanrio ve arkadaşlarını hangi maceralar bekliyor? Detaylar yazımızda..

Mobil

Gün geçmiyor ki Mobil Oyun Endüstrisi rekor kırmasın. Bir analiz firması Mobil Oyun gelir istatistiklerini paylaştı. Mobil Oyunlara Haftalık Tam 1.7 Milyar Dolar..