Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Alto's Odyssey_ The Lost City Apple Arcade 16 temmuz OA
Alto's Odyssey_ The Lost City Apple Arcade 16 temmuz OA


Mobil

Alto’s Odyssey: The Lost City 16 Temmuz’da Apple Arcade’de!

Alto’s Odyssey: The Lost City 16 Temmuz’da Sadece Apple Arcade için yayınlanacak..Apple Arcade aboneliğinizle oyuna sahip olabilirsiniz..

Geliştirici Land & Sea Games Alto’s Odyssey: The Lost City’i oyun serisinin kesin versiyonu olarak tanımladı. Cuma günü piyasaya sürüldükten sonra oyunla alakalı güncellemeler ve önümüzdeki aylarda yeni içerikleri tanıtmaya devam edecek.

Alto's Odyssey_ The Lost City Apple Arcade Çıkış OA

Alto’s Odyssey serisi 2018 yılında Alto’s Adventure’nin devamı olarak çıkmıştır.Koşucu ve snowboard kullanıcılı video oyunudur.Alto’s Odyssey: The Lost City versiyonu 16 Temmuz’da sadece Apple Arcade için yayınlanacak.

Alto’s Odyssey: The Lost City Tanıtım Fragmanı

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Arcade

Apple Arcade: Ne Tür Oyunlar Sunuyor? sorusunun cevabını arıyoruz.

Mobil

Apex Legends Mobile'in Beta Sürümü Neden Çıkmadı? Repspawn oyunu Apex Legends Beta sürümünün deneme ülkelerini geçtiğimiz ay sonunda açıklamıştı..

Arcade

Yenilenmiş Angry Birds Reloaded Ve Alto's Odyssey: The Lost City Apple Arcade'de oyunseverlere sunuluyor..

Mobil

Gün geçmiyor ki Mobil Oyun Endüstrisi rekor kırmasın. Bir analiz firması Mobil Oyun gelir istatistiklerini paylaştı. Mobil Oyunlara Haftalık Tam 1.7 Milyar Dolar..