Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı OA
1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı OA


Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı!

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı…detaylar yazımızda..

PUBG Mobile Türkiye resmi twitter hesabı 16-22 Temmuz tarihleri arasında çeşitli ihlallerle banlanan,engellenen,yasaklanan her ne derseniz hesaplara ilişkin istatistikleri paylaştığı BANPAN raporunu yayınladı.

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı Oyun Arşivi

BANPAN Raporunda 1.674.772 engellenen oyuncunun hesap rütbesi oranlarında en büyük pay %22 ile Taç rütbesi yer alıyor. Bu rütbeyi sırasıyla %20 Elmas, %16 Bronz, %15 As,%12 Platin, %7 Altın, %6 Gümüş ve %2 ile Fatih takip ediyor.

banpan engellenen hileler OA

BANPAN Raporunda Engellenen Hilelerinde en büyük pay %22 ile Karakter Modelinin Değiştirilmesi hilesi yer alıyor. Bu hileyi sırasıyla %17 ile Hız, %14 Alan Hasarının Değiştirilmesi, %12 otomatik Nişan ve %11 ile Röntgen hileleri takip ediyor. Geride kalan diğer hileler bütünü de %24 gibi bir paya sahip olmuş.

Bu hesapların birçoğu hackerlar tarafından üretilen veya yönetilen, oyunda güvenlik açığı arayışında kullanılan hesaplar. Tencent tüm bu olayları engellemek için kullandığı ilk yöntem olan hesapları banlamaya devam ediyor.

Call Of Duty Mobile Yeni Zombi Modu: Undead Siege

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..