Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Roblox Nedir OA


İndir

Roblox Nedir? (Hemen İndir)

Roblox Corporation tarafından geliştirilen bir çeşit çevrimiçi oyun oynama ve oyun oluşturma sistemidir.(Video)

Roblox Nedir?

Roblox Corporation tarafından geliştirilen bir çeşit çevrimiçi oyun oynama ve oyun oluşturma sistemidir. Kullanıcıların oyunları programlamasına ve diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan oyunları oynamasına olanak sağlar.

Roblox Nasıl Oynanır?

Kullanıcılar avatar isimli karakteri kişiselleştirmek için Robux isimli para birimiyle satın alacakları öğelerle kendi oyunlarını ve karakterlerini tasarlar. Oluşturdukları alanda parti verebilir ve arkadaşlarıyla doyasıya eğlenebilir.

İndirme Linkleri

google play indir oyun arşivi
app store indiroyun arşivi
xbox indir oyun arşivi

Roblox Tanıtım Videosu

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..