Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

garena free fire 3 OA
garena free fire 3 OA


İndir

Garena Free Fire İndir

2019’da dünya çapında en çok indirilen mobil oyun olan ve popülerliği nedeniyle Google Play Store tarafından “En İyi Popüler Oylama Oyunu” ödülünü alan..

Oyun Hakkında

Garena Free Fire, 111 Dots Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından Android ve iOS için mobil cihazlarda mevcut olan nihai hayatta kalma nişancı oyunudur.

Nasıl Oynanır?

Her 10 dakikalık oyun sizi, hepsi hayatta kalmaya çalışan 49 diğer oyuncuya karşı mücadele ettiğiniz uzak bir adaya yerleştirir. Oyuncular paraşütleriyle başlangıç ​​noktalarını özgürce seçerler ve güvenli bölgede mümkün olduğunca uzun süre kalmayı hedeflemek.

İndir

google play indir oyun arşivi
app store indiroyun arşivi

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..