Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Unbound-Worlds-Apart-Oyun-Arsivi
Unbound-Worlds-Apart-Oyun-Arsivi


Pc

Unbound: Worlds Apart Çok Yakında Epic Games Store’da

Unbound: Worlds Apart Çok Yakında Epic Games Store’da sizlerle buluşacak. Alien Pixel Studios’un hazırladığı bu nefes kesen macera yazımızda.

Unbound: Worlds Apart oyun Hakkında

Alien Pixel Studios tarafınan hazırlanan Unbound: Worlds Apart, tüm dünyaların portallarla bağlı olduğu bir evrende geçiyor. Aslında temelde atmosferik ve elle çizilmiş bir bulmaca-platform oyunu. Portal açma ve her dünyanın yer çekimini tersine çevirme, zamana karşı oynama ve süper kuvvet gibi eşsiz özellikleriniz var. Bu özellikleri kontrol etme gücüne sahip olan yetenekli genç büyücü Soli’yi yönetmek heyecan verici olsa gerek.

Nasıl Oynanır ?

Unbound: Worlds Apart’ta oyun içi reflekslerin ve seri becerilerin ile büyük bir sınava gireceksin. Soli olarak gizli sırlarla dolu haritalarda ilerlerken açılabilen becerilerle dolu olan büyük dünyaları keşfeceksin.
Tabiki Soli’nin yeni keşfettiği bu becerileri kullanarak her biri sırlar ve zorluklarla dolu olan tehlikeli ve gizemli dünyalara yolculuk yapması gerekiyor. Gerçekliği paramparça eden acımasız kötülüğü yenmek ve dünyanın yıkılışının ardındaki gerçeği öğrenmek için Soli’nin her becerisini kullanmalı ve oyunu kazanmalısın.

Yolculuğun sırasında her biri zengin içriklere ve diyaloglara sahip olan çok sayıda tuhaf, harika ve aldatıcı karakterle tanışacaksın. Görevlerini tamamlayarak veya umutlu ve kederli hikâyelerini dinleyerek Unbound’un dünyalardan ve onları bağlayan portallardan oluşan büyük evreni hakkında daha fazla şey öğreneceksin.

Oyun Özellikleri

  • Eşsiz mekaniklere sahip efsane görselleri olan 10 farklı portal
  • Canlı ve ayrıntılı el çizimleri
  • Açılacak yeni beceriler içeren seri platform mekanikleri
  • Zorlu bulmacalar, zorlu tuzaklar, canavarlar ve bölüm sonu bossları
  • Zengin anlatım, dünya hikâyesi ve NPC kadrosu
  • Gizli sırlar, görevler ve toplanabilen eşyalar

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?