Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

VALVE STEAM DECK NEDİR FİYATI OA
VALVE STEAM DECK NEDİR FİYATI OA


Konsol

Valve, Steam Deck Özellikleri, Fiyatı Nedir?

Valve ‘nin yeni elde taşınabilir PC oyun cihazı Steam Deck’in özellikleri neler? Steam Deck fiyatı? Steam Deck performansı nasıl? Hepsinin cevabı haberimizde..

Valve ‘nin yeni elde taşınabilir PC oyun cihazı Steam Deck karşınızda..

Steam Deck denemek isteyenler için Valve’nin ofisinde bulunuyordu. Bu cihazı deneyimleyen IGN yazarı Bo Moore yaşadığı deneyimi şöyle aktarıyor. “Bir Steam Deck satın alırsanız, bu bir PC’dir. Üzerine dilediğinizi kurabilir, dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Çünkü bu cihaz konsol görünümlü PC.”

Steam Deck Nedir OA

Moore açıklamasının devamında; elde taşınabilir bu konsolun yeteneklerini test etmek için yarım düzineden fazla farklı oyun denedim(bunlardan bazıları Doom Eternal ve Portal 2 gibi birinci şahıs, bazıları Death Stranding ve Star Wars: Jedi Fallen Order dahil olmak üzere üçüncü şahıs ve bazıları Stardew gibi izometrik oyunlar, Vadi ve Hades de denediklerim arasında). Bunların tümü yada çoğunluğu diyelim elde taşınır cihazın doğal 720p çözünürlüğünde varsayılan grafik ayarlarında sorunsuz çalıştı ve Steam Deck, tüm bu süre boyunca rahatça serin kaldı.” diyor.

Valve Steam Deck Oyun Arşivi

Baktığımızda dış görünüş itibariyle diğer el konsollarındaki yön tuşları ve D-pad’inin aynı hizada olduğu, bu tuşların altında dokunmatik fare işlevide gören 2 adet dikdörtgen ekran bulunuyor. Steam platformunun bulut oyunları dahil tümüne erişim imkanınız tabiki var.

Steam Deck Özellik OA

Gelelim Steam Seck İşletim Sistemine..

İşletim sistemi Proton. Linux ürünü olan bu yazılımla hem Windows hem Linux destekli oyun ve uygulamaları rahatça oynayabilirsiniz. Hatta herhangi bir oyunu destekliyorsa iki sistemde (Windows-Linux) de oynayabilirsiniz. Steam Deck, 4 çekirdekli/8 iş parçacıklı Zen 2 CPU ve 8 hesaplama birimine sahip bir RDNA 2 GPU içeren yeni nesil AMD APU tarafından desteklenmekte. Yanınızdan ayırmamak istemeyeceğiniz bu harika küçük PC’nizin fiyat listesi aşağıda..

Valve Steam Deck Fiyatı..

STEAM DECK FİYATLARI OA

Steam Deck 2021 yılı sonunda piyasaya sürülmesibekleniyor. Steam Deck ile ilgili yeni haberlerde görüşmek üzere..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..