Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Apple_Arcade_nedir-oyun-arsivi
Apple_Arcade_nedir-oyun-arsivi


Arcade

Apple Arcade nedir ve hangi cihazlarda oynayabilirim?

Apple Arcade Nedir

Apple Arcade,Apple iPhone, iPad, Mac, Apple Watch gibi çeşitli Apple cihazlarına özel olan aylık bir oyun aboneliği hizmetidir. Apple Arcade için ödeme yaptığınızda, Apple cihazlarında başka türlü oynanamayan veya satın alınamayan şuan için 100’den fazla oyuna erişebilirsiniz. Tabiki Apple anlaşmalarını geliştiriyor ve bu konu ile ilgili önümüzdeki sonbaharın çok önemli olduğunu belirtiyor.

Tüm oyunlar ücretsizdir ve bu devasa oyun kütüphanesinde keyif alacağınız bir şey bulmanız neredeyse garanti. Apple Arcade, esasında oyunların Netflix’idir diyebiliriz ve aboneliği ilk anda öder ödemez size büyük bir oyun kütüphanesi sunar. Bu konuda kararsızsanız, bizce aboneliğinizi iptal etmeden önce bir şeyler denemeye değer.

Apple Arcade’i iPad Air 3. nesil ve eşdeğer cihazlara kadar giden iPad cihazlarında ve iPhone SE ve eşdeğer cihazlara kadar giden iPhone cihazlarında oynayabilirsiniz. Apple Arcadede bulunan, mevcut oyunların çoğu Apple Arcade destekli tüm cihazlarda denetleyici desteği sunduğundan, en son ürün yazılımıyla güncellenen Mac ve Apple TV cihazlarıyla da tam uyumludur.

Editörün notu:

Apple_Apple-Arcade_Ballistic-Baseball_Oyun Arsivi

Ballistik Baseball benim denediğim ve inanılmaz keyif aldığım bir oyun.

Apple TV ile oyun keyfini yaşamanın şahsen mutluluğunu tatmış birisi olarak şiddetle tavsiyem, Arcade yi mutlaka denemeniz yönündedir. Sanallaşmış dünyada aslında Apple benim gibi hissiz oyuncuları bile televizyon gibi oyuna uzak düşündüğünüz bir aygıtta tatmin ediyorsa gerisini siz hayal edin.

Bu bir devrim olabilir. Telefon, tablet, Mac ve TV nizde ayrı ayrı hiçbir ücret ödemeden oyunlar oynadığınızı hayal edin. Efsane değil mi?

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Arcade

Apple Arcade: Ne Tür Oyunlar Sunuyor? sorusunun cevabını arıyoruz.

Arcade

Yenilenmiş Angry Birds Reloaded Ve Alto's Odyssey: The Lost City Apple Arcade'de oyunseverlere sunuluyor..

Mobil

Alto's Odyssey: The Lost City 16 Temmuz'da Sadece Apple Arcade için yayınlanacak..Apple Arcade aboneliğinizle oyuna sahip olabilirsiniz..

Güncel

Fiyatlar, abonelikler, cihazlar, Apple Arcade hakkında bilmeniz gereken her şeyi yazdık