Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

apple_arcade_headline_14569.png
apple_arcade_headline_14569.png


Arcade

Apple Arcade: Ne Tür Oyunlar Bulabilirim?

Apple Arcade: Ne Tür Oyunlar Sunuyor? sorusunun cevabını arıyoruz.

Apple Arcade’de hangi oyunlar var?

Apple Arcade’nin oyun yelpazesi çok geniş, tam olarak ne tür oyunlar vaad ettiğini belirlemek zor, ancak memnun kalmayacağıız bir şey bulmanız pek mümkün değil gibi dörünüyor. Roundguard gibi büyüleyici bulmaca oyunları, Beyond a Steel Sky gibi uzun maceralar ve A Fold Apart gibi hayranlık uyandıran yürekten hissedilen hikayeler var.

Siz ne tür oyunlar istersiniz?

Yerel ağlar üzerinden oynayarak arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz çok oyunculu bir oyun veya tek başınıza oynayabileceğiniz sert bir aksiyon deneyimi arıyorsanız, bunların her ikisini de Apple Arcade’de bulabilirsiniz.

Apple Arcade videosu

Editörün Notu

Ancak hepsinden iyisi, tek bir reklam kesintisi olmadan, yatakta yatarken, uykuya dalana kadar hafifçe oynayabileceğiniz oyunlar. Bahsettiklerimiz, Apple Arcade’in sunduğu oyun türleri, bunların içerisinden tanıdık oyunlar da bulabileceksiniz, tabiki ücretsiz mobil pazarın olağan hayal kırıklıkları olmadan, reklam görmeden. İyi oyunlar.

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Arcade

Yenilenmiş Angry Birds Reloaded Ve Alto's Odyssey: The Lost City Apple Arcade'de oyunseverlere sunuluyor..

Arcade

Apple Arcade Nedir Apple Arcade,Apple iPhone, iPad, Mac, Apple Watch gibi çeşitli Apple cihazlarına özel olan aylık bir oyun aboneliği hizmetidir. Apple Arcade için...

Mobil

Alto's Odyssey: The Lost City 16 Temmuz'da Sadece Apple Arcade için yayınlanacak..Apple Arcade aboneliğinizle oyuna sahip olabilirsiniz..

Güncel

Fiyatlar, abonelikler, cihazlar, Apple Arcade hakkında bilmeniz gereken her şeyi yazdık