Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Yasadışı Bitcoin Madencilerine Gözdağı Oyun Arşivi


Güncel

Yasadışı Bitcoin Madencilerine Gözdağı !

Yasadışı Bitcoin Madencilerine Gözdağı olayında yaklaşık 5 milyon dolarlık enerji hırsızlığı yapan kişilere operasyon düzenlendi..

Devasa bir bitcoin madenciliği operasyonunda ele geçirilen tam 1.069 Bitminer cihazı ezilerek toz edildi..

The Star gazetesinin haberine dayanan bilgilere göre, Malezya hükümeti yasadışı bitcoin madenciliğinde kullanılmak üzere ülkenin iki önde gelen enerji şirketlerinden yaklaşık 5 milyon dolarlık kaçak elektrik kullanılarakelektrik hırsızlığına yönelik devasa bir operasyon başlattı.

Yasadışı Bitcoin Madencilerine Gözdağı OA

Yasadışı bitcoin madenciliği günümüzde Çin başta olmak üzere birçok ülkede enerji kaçakçılığının bir numaralı sebeplerinden. Ülkeler kendi yasal düzenlemeleri çerçevesindebu suçları en aza indirgemeyi hedefliyor. Bitcoin madenciliği resmi olarak bir suç değil ve bu uygulama için aşırı elektrik tükettiğinden maliyetli bir iş.

Yasadışı Bitcoin Madencilerine Gözdağı 1 OA

Geçtiğimiz günlerde Amerikan Talen Energy şirketi Pensilvanya eyaletinde bulunan nükleer Susquehanna Buhar Elektrik İstasyonunun yanına 300 MW’lık bir kripto madenciliği tesisi ve veri merkezi kurmayı planladığını açıklamıştı. Bu ihtimal gerçekleşirse bitcoin madenciliği ilk kez yasal olarak hayatımıza girecek.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

İndir

CSR 2 Racing Avrupa Etabı Ağustos'ta Geliyor.Yayıncı Zynga, her zaman popüler olan oyunu CSR Racing 2 için yeni bir oyun içi çoklu etkinliği düzenliyor.Ayrıntılar...

PC

Ubisoft, Tom Clancy's serilerinin devamı olan ve aynı karakterlerinde yer alacağı son oyunu XDefiant'in tanıtımını yaptı..Ayrıntılar yazımızda..

Güncel

TennoCon 2021 etkinliği öncesi oyunun geliştiricisi Digital Extremes’in işletme müdürü Sheldon Carter yeni özelliği duyurdu..Ayrıntılar yazımızda...

Güncel

Farming Simulator 22, Giants Software tarafından geliştirilen çiftlik-çiftçilik simülasyonlu video oyundur..Oyun 21 Kasım 2021 tarihinde yayınlanacak..