Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor Oyun Arşivi
Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor Oyun Arşivi


Güncel

Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor

TennoCon 2021 etkinliği öncesi oyunun geliştiricisi Digital Extremes’in işletme müdürü Sheldon Carter yeni özelliği duyurdu..Ayrıntılar yazımızda…

Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor

Warframe oyunu için her yıl düzenlenen ve oyunun yeni sürümlerine gelecek yeniliklerin duyurulduğu TennoCon etkinliği bu yılda düzenlenecek.Etkinlik ismini oyundaki zırha(tenno) verilen isimden alıyor. Etkinlikle alakalı yapılan canlı yayında oyunun geliştiricisi Digital Extremes müdürü Sheldon Carter da bir takım açıklamalar yaptı.

Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor OA

Digital Extremes’in işletme müdürü Sheldon Carter canlı yayın sırasında, “Topluluk bizim için inanılmaz derecede önemli. Çapraz oynamayı ve çapraz kaydetmeyi getirmek, Warframe’in hızlı, akıcı, aksiyon ve savaş deneyimini diğer küresel oyun platformlarına genişletmek de dahil olmak üzere daha fazla oyuncuyu bir araya getirmek için yapacağımız birçok çabadan sadece biri” dedi.

Kısacası oyunu farklı platformlarda oynayan oyuncular artık cihaz değişimlerinde kaldığı yerden devam edecek.Bu özelliğin geleceği tarihi müdür Carter açıklamadı ancak yıl sonunda geleceği söyeleniyor.

Wirframe Tanıtım Videosu

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..