Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor Oyun Arşivi
Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor Oyun Arşivi


Güncel

Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor

TennoCon 2021 etkinliği öncesi oyunun geliştiricisi Digital Extremes’in işletme müdürü Sheldon Carter yeni özelliği duyurdu..Ayrıntılar yazımızda…

Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor

Warframe oyunu için her yıl düzenlenen ve oyunun yeni sürümlerine gelecek yeniliklerin duyurulduğu TennoCon etkinliği bu yılda düzenlenecek.Etkinlik ismini oyundaki zırha(tenno) verilen isimden alıyor. Etkinlikle alakalı yapılan canlı yayında oyunun geliştiricisi Digital Extremes müdürü Sheldon Carter da bir takım açıklamalar yaptı.

Warframe Çapraz Oyuncu Desteği Geliyor OA

Digital Extremes’in işletme müdürü Sheldon Carter canlı yayın sırasında, “Topluluk bizim için inanılmaz derecede önemli. Çapraz oynamayı ve çapraz kaydetmeyi getirmek, Warframe’in hızlı, akıcı, aksiyon ve savaş deneyimini diğer küresel oyun platformlarına genişletmek de dahil olmak üzere daha fazla oyuncuyu bir araya getirmek için yapacağımız birçok çabadan sadece biri” dedi.

Kısacası oyunu farklı platformlarda oynayan oyuncular artık cihaz değişimlerinde kaldığı yerden devam edecek.Bu özelliğin geleceği tarihi müdür Carter açıklamadı ancak yıl sonunda geleceği söyeleniyor.

Wirframe Tanıtım Videosu

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

eSpor

PUBG Mobile World Invitational (PMWI) 2021 Doğu ve Batı Şampiyonları Belli Oldu..

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..

eSpor

TESFED Türkiye Kupası PUBG Şampiyonu dün ve bugün yapılan maçların ardından ORGLESS oldu.