Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Vampire: The Masquerade – Swansong OA
Vampire: The Masquerade – Swansong OA


Güncel

Vampire: The Masquerade – Swansong Çıkış Tarihi Ertelendi

Big Bad Wolf Studio’nun geliştirip Nacon Gaming’in yayıncısı olduğu Vampire: The Masquerade – Swansong çıkış tarihini yayıncısı Nacon sosyal medya hesabından açıkladı..Detaylar haberimizde..

Big Bad Wolf Studio’nun geliştirip Nacon Gaming’in yayıncısı olduğu ve daha önceki açıklamalarında 2021 yılı içerisinde çıkacağı söylenen Vampire: The Masquerade – Swansong çıkış tarihinde güncelleme yapıldı.

Oyunun yayıncısı Nacon sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaptığı açıklamada;

“Boston’un en eski ve en korkulan vampirlerinden biri. Yine de kaybolmuş bir şeye tutunuyor. Ya da belki de hiç var olmamış bir şeye. Vampire: The Masquerade – Swansong 2022’de PC ve konsollarda satışa sunulacak!” ifadelerini kullandı.

Ayrıca videonun sonunda yer alan bilgilere göre Oyunun 2022 yılının Şubat ayında çıkacağı belirtiliyor.

Vampire: The Masquerade – Swansong Çıkış Tarihi OA

Kısaca oyundan bahsedersek 100 yaşından büyük Leysha, Emem ve Galeb isimli 3 vampir karekterin olduğu ve her vampirin farklı bir hikayesinin olduğu 18 yaş ve üzerine uygun içeriklerin bulunduğu bir rol yapma oyunudur. Ayrıca oyunun şuan için sadece Epic Games‘te yayınlanacağı belirtiliyor. Ayrıntılı bilgi ve Epic Games Store’da istek listene eklemek için Tıklayın!

Vampire_ The Masquerade – Swansong vampirleri OA

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!