Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

The Spectrum Retreat Epic Games Ücretsiz OA
The Spectrum Retreat Epic Games Ücretsiz OA


Güncel

The Spectrum Retreat, Epic Games Store’da Ücretsiz !

The Spectrum Retreat oyunu şimdi Epic Games Store da Ücretsiz. Bu İndirimi kaçırmamak için hemen haberimizin detaylarına göz atın…

Epic Games de haftanın Ücretsiz oyunu The Spectrum Retreat.

Epic Games Store özgü her hafta yaptığı ücretsiz oyun fırsatları devam ediyor. Oyun severler bu indirimlerden memnun mu bilinmez! Çünkü ücretsiz verilen oyunların kalitesi ve içerik zenginliği tartışılır.

Ancak günümüz fiyatı 21.40₺ olan bir oyunu ücretsiz sunması da Epic’in oyun severlere bir jesti. Bu arada Epic Games ‘deki The Spectrum Retreat indirimi 8 Temmuz saat 18.00’e kadar geçerli.

The Spectrum Retreat Epic Games OA

The Spectrum Retreat

The Spectrum Retreat, Dan Smith’in 5 yıllık bir çalışmayla geliştirdiği ve Ripstone Games ile yayınlanan bulmaca oyunudur. Oyun yakın gelecekte geçmektedir. Dan Smith’in uzun uğraşları sonucu ortaya çıkan eğlendirirken düşündüren bu oyunu oynamalısınız.

Kısaca oyunu anlatmak gerekirse oyun The Penrose otelinde geçiyor. Oteli keşfederken esrarengiz bulmacalar karşınıza çıkacak. Rengarenk bu bulmacaları çözeceksiniz. Hiç bitmeyecek gibi gözüken bu bulmacaların nedeni elbette var. Ancak gerçekleri ortaya çıkarmak ve bulmacaları çözmek sandığından zor olacak.

Hemen İndir ve Oynamaya Başla!

Ayrıca Bakınız: Steam Haftanın Ücretsiz Oyunları

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!