Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

steam ücretsiz oyunlar 25 haziran OA
steam ücretsiz oyunlar 25 haziran OA


Güncel

Steam’de 25 Haziran’da Çıkacak Ücretsiz Oyunlar!

Steam Ücretsiz Oyunlar serimizde 25 Haziran dayız. Tamamen ücretsiz ve ücretsiz oynanabilen oyunları sizler için kısaca tanıttım. Detaylar haberimizde..

Steam ‘de Ücretsiz Oyunlar serimizde 25 Hazirandayız. 25 Haziranda Steam de ücretsiz oynanabilen ve tamamen ücretsiz oyunlar mevcut. Bu oyunları yakından tanıyalım.

25 HAZİRAN STEAM ÜCRETSİZ OYUN OA

25 Haziran’da Steam’de Ücretsiz Oyunlar

Plokoth

Plo, kız arkadaşı Oth’a bulaşan korkunç bir hastalığın özünü yok etmek için bir yolculuğa çıkar. Plokoth, gizemli bir ormanda geçen atmosferik bir 2D platform oyunudur.

Hemen Steam İstek Listene Ekle!

25 Haziran’da Steam’de Ücretsiz Oynanabilen Oyunlar

Super Squad

Super Squad, mangaların tahakküm için manik-stratejik bir savaşa girdiği, takım tabanlı bir Çok Oyunculu Çevrimiçi Vur-‘Em-Up (MOSH) oyunudur. Bunun yanında taktikler, ekip çalışması ve seğirme refleksleri, yukarıdan aşağıya nişancı kontrolleri ve ateşlenecek sayısız destansı yetenekler. Tüm bunlar zaferi kazanman için bir arada. Oyunun erken erişimi açılacaktır.

Hemen Steam İstek Listene Ekle!

Bro Falls: Ultimate Showdown

Bro Falls, kaotik unsurlar, tuzak aktivasyonları ve büyük Şelaleler ile asimetrik, çok oyunculu bir parti oyunudur. Bir hesaplaşma partisinde 60’a kadar çevrimiçi oyuncu olabilir. Yalnız sadece bir kişi zaferi elde edecek. Siz de tuzakları etkinleştirmek veya sulu bir yemek olarak onlardan kaçmak ve turları kazanmak için mücadele edin. Oyunun erken erişimi açılacaktır.

Hemen Steam İstek Listene Ekle!

Editörün Notu: Steam Ücretsiz Oyunlar Serisi

Steam ücretsiz oyunlar serimize devam ediyoruz. Bugün çıkan oyunları dün paylaştık. Aslında bu serimizi haftalık çıkarmayı düşünüyorum. Özellikle oyunlar konusunda da seçici olacağım biraz. Çünkü paylaşım yaptığım oyunlar oyunseverlerin aradığı oyunlara biraz uzak. Bu yüzden de haftalık olarak ve daha detaylı analizlerle serimize devam edebilirim. Yeni haberlerde görüşelim Dostça Kalın..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..