Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

steam ücretsiz oyun 23 haziran OA
steam ücretsiz oyun 23 haziran OA


Güncel

Steam’de 23 Haziran’da Ücretsiz Yayınlanacak Oyunlar!

Steam de Ücretsiz Oyun serimizde sırada 23 Haziran var. Steam de 23 Haziran da yayınlanacak tek bir oyun bulunuyor. Adı Deflection. Detaylar haberimizde..

Steam Ücretsiz oyun serisinde 23 haziranda karşımıza Deflection çıkıyor. Steam ücretsiz oyun planlamasında Deflection tek oyun olarak yer alıyor. Strateji oyunu olan Deflection’u hep beraber tanıyalım..

DEFLECTION

Deflection, klasik Laser Chess oyunlarından ve ünlü tahta oyunu Khet’ten ilham alan bir strateji oyunudur. Lazerinizle düşmanı yok etmek için farklı parçaları hareket ettirin ve döndürün!
Her biri farklı avantajlara, yeteneklere ve zayıflıklara sahip çeşitli parçalarla, stratejik olarak sizi zafere yaklaştırmak için tur başına izin verilen tek hareketi kullanın.

steam 23 haziran ücretsiz oyun Deflection OA

Hatta Düşman aynalarını, Bozucuları, Portalları vb. avantajın için kullanılabilirsin. Her dönüşün sonunda lazerinizi ateşlemelisiniz… Yalnız kendi taşlarınızı vurmamaya dikkat edin!

Deflection, 23 Haziran da Steam üzerinden yayınlanacak. Sende şimdi Steam İstek Listene Ekle!

Deflection Tanıtım Videosu

Son olarak bu habere bakmadan geçme!  Bugün Steam’de Ücretsiz Yayınlanan Oyunlar!

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

Güncel

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı..New World,New World Deluxe Edition,The Ascent,Tribes of Midgard,Orcs Must Die 3,Valve Index VR Kit ve..devamı yazımızda..