Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Steam Haftanın Ücretsiz OA
Steam Haftanın Ücretsiz OA


Güncel

Steam Haftanın Ücretsiz Oyunları (3 Temmuz – 9 Temmuz)

Steam Haftanın Ücretsiz Oyunları serimizde 3 Temmuz-9 Temmuz arası ücretsiz oyunları inceliyoruz. Gelin hep beraber bakalım bizleri hangi oyunlar bekliyor..

Steam Haftanın Ücretsiz Oyunları (3 Temmuz – 9 Temmuz)..

Steam’in günlük ücretsiz oyun serimizi sonlandırdık ve haftalık olarak daha faydalı olacağına karar verdik. Çünkü Steam platformunda her gün ücretsiz oyun bulunmuyordu. Yeni serimizi umarım beğenirsiniz. Steam de Haftanın Ücretsiz Oyunları Neler? Kısaca Tanıyalım..

Dash Lamb (3 Temmuz)

Dash lamb, tek ekranlı bir platform oyunudur. Aşağıdaki karanlıktan kaçmak için atla, sağa sola kaçarak kurtulacağınız nostalji tadında bir oyun. Hemen İndir ve Oyna!

Red Embrace: Mezzanine (4 Temmuz)

Red Embrace: Mezzanine, vampir temalı Red Embrace evreninde geçen kısa, ücretsiz bir görsel roman/göster ve tıkla oyunudur.

29 Aralık 1996—Miami, FL. Aşağı doğru bir sarmalın dibinde, Beth’in gidecek başka yeri yoktur. Sonra çatıda yalnız bir yabancıyla tanışır; onun en derin düşüncelerini çözebilen bir adam.

Ona başka, daha karanlık bir dünyada yeni bir başlangıç ​​şansı sunduğunda, Beth kendini bir kararla karşı karşıya bulur. Hayatını yeniden kurmaya ve hatalarını düzeltmeye mi çalışacak, yoksa yeni bir varoluş için her şeyi bir kenara mı atacak? Onun nihai kaderi size kalmış.

Ayrıca oyun için “ sert bir dil, tütün kullanımı ve madde bağımlılığı, depresyon ve intihara göndermeler içerir. Oyuncu takdirine tavsiye edilir.” uyarısı bulunmaktadır. Hemen İstek Listene Ekle!

Dungeon Brawlers (5 Temmuz)

Dungeon Brawlers, şan için arkadaşlarınızla savaştığınız destansı bir PvP savaş oyunudur! Her biri benzersiz bir yeteneğe sahip bir karakter seçin. Rakiplerinize karşı dönerek silahlar arayan haritayı temizleyin. Kılıçlar, Çekiçler, Lazerler ve Mızraklar gibi çeşitli silahlarla savaşın. Kısaca Gücünü kazanmak ve rakiplerinize yıkıcı bir darbe indirmek için Tepegöz Gözü’nü yok edin.

4 oyuncuya kadar savaşın veya yapay zeka ile savaşın. Rakiplerini yenebilen ve gerekli puanı en hızlı şekilde alan, yeni Zindanın Kralı ilan edilecek! Hemen İstek Listene Ekle!

Kellogg’s Gut Bacteria Reef (7 Temmuz)

Kellogg’s Gut Bacteria Reef, insanlara bağırsak sağlığı hakkında bilgi vermek için tasarlanmıştır.

Dünyada bir ilk olarak, görünmezi görünür hale getirdik. Bu özellikle artık bağırsakta yaşayan organizmalara ve çeşitli floralara yaklaşabilirsiniz. Bu gelişen ekosistemi sürdürmede lifin önemini öğrenebilirsiniz. Hemen İstek Listene Ekle!

Friend ReQuest – A Playable Teaser (8 Temmuz)

Friend ReQuest – A Playable Teaser, küçük bir kırsal Amerikan kasabasında yaşayan Amity adlı bir kıza odaklanan kısa bir karakter çalışmasıdır. Ayrıca bu Karakter Çalışması, geliştirilmekte olan gelecekteki bir oyun için bir giriş bölümüdür. Oyunun 2022 de gelmesi bekleniyor.

Kısaca oyun, basit (2D Yukarıdan Aşağıya) bir yaşam simülatörüdür, Amity’nin nispeten ortalama 5 gününü ve liseye gidişini tasvir eder. Günlük görevleri gerçekleştirin, Amity’nin odasında aktiviteler yapın ve istatistiklerinizi yükseltmek için NPC’lere iyilik yapın. Belki yolda birkaç arkadaş edinirsin? Gerisini keşfetmek size kalmış. Hemen İstek Listene Ekle!

Forgotten Journey (8 Temmuz)

“Forgotten Journey”, oyuncunun lineer bir yol izleyeceği, onu takip edecek bir AI(Yapay Zeka) arkadaşının yardımıyla bulmacaları çözeceği, tırmanacağı ve bulmacaya yönelik bir platform oyunudur. Bazı onarımlar yaparken aptalca bir hata yaptıktan sonra, Mainkah yıldızlararası bir kapı açar. Ancak bu kapı onu oradan çıkış yolunu bulmak için keşfetmesi gereken bilinmeyen bir dünyaya götürür. Hemen İstek Listene Ekle!

Star Vortex (8 Temmuz)

Star Vortex, yıldızları topladığınız, asteroitlerden kaçındığınız ve yüksek bir skor belirlemeye çalıştığınız sıradan bir oyundur. Hemen İstek Listene Ekle!

Combots (8 Temmuz)

Combots, dinamik olarak oluşturulmuş bir haritada robot savaşları konulu bir oyundur. Çok oyunculu, Oynaması Ücretsiz bir nişancı oyunudur. Hemen İstek Listene Ekle!

Kısaca, 4 benzersiz robot, her biri için oynarken oyunu yeni bir şekilde deneyimlemenizi sağlar. Ayrıca ükleme için 18 öğe, birçok robot varyasyonu oluşturmanıza izin verir. Dinamik olarak harita oluşturma. Her oyunda sizi yeni bir harita karşılıyor. Son olarak Eğlenceyi sulandıracak 3 oyun modu sizi bekliyor.

Son olarak Steam Yaz İndirim Günleri devam ediyor. Bilin istedim 😉

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!