Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

steam 22 haziran ücretsiz OA
steam 22 haziran ücretsiz OA


Güncel

Steam’de 22 Haziran’da Ücretsiz Yayınlanacak Oyunlar!

Steam üzerinden 22 Haziranda Ücretsiz yayınlanacak oyunlar serimizde bu bölümde Virtual Becomes Reality, Stranded Sails – Prologue, Arausio ve Deep Lake: Prologue oyunları var. Detaylar haberimizde..

Steam üzerinde 22 Haziran ‘da ücretsiz olarak yayınlanacak veya ücretsiz oynanabilecek oyunları sizler için derledim. Peki bu oyunlar neler? Hadi başlayalım.

Ücretsiz Oynayabileceğiniz Oyunlar

Deep Lake: Prologue

“Deep Lake: Prologue” Neo-Gotik tarzda yazılan bir romandan uyarlanmış, psikolojik bir hikayenin ürünüdür. Kahramanımızın adı Sali. Sali, suç departmanı için çalışmış eski bir adli fotoğrafçıdır. Başına ummadığı bir kaza gelir. Aslında bu kaza, onu korkunç bir ölüme götürebilecek gizemli bir yeteneğini ortaya çıkarır.

Deep Lake: Prologue OA

“Deep Lake: Prologue”, dört bölümden oluşan heyecan verici bir Gotik hikayenin başlangıcıdır. Lakin dördüncü bölüm, farklı türlerde gerçekleştirilen dört farklı son içeriyor. Bunlar; mistik trajedi, hentai korku, kara çöp ve kara dedektif. Hemen Steam’de İstek Listene Ekle!

Arausio

Kısaca hikayeye değinirsek Roma antik döneminde geçen ve Arausio Antik Tiyatrosunu keşif konuludur. Arausio, imparator Augustus’un heykelinin yok olmasıyla hikayeye başlıyor.

steam de 22 haziran da ücretsiz Arausio OA

Roma antik dönemine ait sayısız karakterle tanışmaya hazır olun. Aynı zamanda insanlık tarihinin bu inanılmaz dönemini keşfedin. Hemen Steam’de İstek Listene Ekle!

Ücretsiz Oyunlar

Stranded Sails – Prologue

Oyun, Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands oyununun devam oyunudur. Stranded Sails – Prologue de kısaca maceralarla ve keşiflerle dolu açık dünyayı keşfetme ve çiftçilik yapmayı öğrenme konuludur. Hemen Steam’de İstek Listene Ekle!

Virtual Becomes Reality: A Stanford VR Experience

Oyun, Stanford Üniversitesi’nin Sanal İnsan Etkileşim Laboratuvarı’nda üretildi. Aslında Sanal Gerçeklik teknolojisi günümüzde yaygın olarak mevcut olduğundan, insanlar ve toplum üzerindeki etkisini anlamak her zamankinden daha önemli. Stanford’un Sanal İnsan Etkileşim Laboratuvarı’nın yaklaşık yirmi yıllık araştırmasının sonucu olan oyunda keşif yapın ve kendinizi tanıyın. Hemen Steam’de İstek Listene Ekle!

Editörün Notu

Steam platformunda çıkacak ücretsiz oyunlar serimizle karşınızdayım. Özellikle hatırlatayım Dünkü bölümde bugün çıkacak oyunları sizlerle paylaşmıştım. Bugün ise Steam ‘in 22 Haziran da ücretsiz oyunlar planlamasını ele aldık. Elimden geldiğince seriyi devam ettireceğim. Paylaşılan oyunlar çok kaliteli değil. Ancak belli bir yaş grubu için tatmin edici olabilir. Değerlendirmekte fayda var bence. Son olarak bu konuda sizin düşünceleriniz neler? Serimizin yeni bölümlerinde görüşmek üzere Dostça Kalın..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.