Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

ubisoft-oyun-arsivi-logo-1236
ubisoft-oyun-arsivi-logo-1236


Söylenti

Ubisoft: Taciz slandalı ile sarsılıyor!

Dünyaca ünlü Fransız video oyun geliştiricisi ve yayımcısı UBISOFT taciz skandalı ile sarsılıyor. Fransız oyun işçileri sendikasından Ubisoft’a dava!

Dava Konusu

Dünyaca ünlü Fransız video oyun geliştiricisi ve yayımcısı UBISOFT taciz skandalı ile sarsılıyor. Fransız oyun işçileri sendikasından (The Solidaires Informatique union) Ubisoft’a skandal taciz davası açıldı.

Dava neden açıldı ve iddialar neler?

“Haziran 2020’de, Fransız haber kaynakları Liberation ve Numerama sosyal medya aracılığı ile tacizcileri koruyan Ubisoft İnsan Kaynakları departmanının haberlerini ve makalelerini yayınladıktan hemen sonra bu makaleleri destekleyen ve taciz içerikli düzinelerce ifade ortaya çıktı. Ayrıca iddialar arasında Ubissoft’un Fransız Oyun İşçileri Sendikasını susturmaya yönelik bir mail gönderdiği de var.

Davayı kim açtı?

Bu konularla birlikte “15 Temmuz 2021’de, Solidaires Informatique oyun birliği ile şirketin birkaç kurbanını birlikte temsil eden Maude Beckers tarafından Bobigny ceza mahkemesine bir şikayette bulunuldu.”

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz

Oyun Arşivi ailesi olarak davanın gelişmelerini veFransız İşçi sendikasının konu ile ilgili paylaşımlarını aktarmaya devam edeceğiz.

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Söylenti

Bungie ve Ubisoft ortaklaşa Hile Distribütörü Ring-1'e Telif Davası açtıklarını duyurdu...

Donanım

Ubisoft DDos Saldırısı Davasında 150.000 Dolar Tazminat Kazandı, Ocak ayında çevrimiçi oyunlarına yönelik DDoS saldırısı sunmayı teklif ettiği öne sürülen.. devamı yazımızda..