Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Infinity Kingdom Çıkışının 6. Ayını Kutluyor OA
Infinity Kingdom Çıkışının 6. Ayını Kutluyor OA


Söylenti

Infinity Kingdom Çıkışının 6. Ayını Kutluyor

Infinity Kingdom Çıkışının 6. Ayını Kutluyor..Bu etkinlikte neler olacak? Hepsi ve daha fazlası yazımızda..

YOOZOO Games, strateji oyunu Infinity Kingdom‘ın çıkışının altı aylık yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor . 28 ve 31 Temmuz arasında, oyun içinde ve dışında bir dizi kutlama yapılacak. Bu kutlamalarda oyunculara bazı hediyeler verilebilir.

Infinity Kingdom İndir 1

Oyuncular tamamlamaları gereken bir dizi görev bulacaklar. Bu görevleri tamamlayanlar Mücevherlerle kaplamalara yükseltilebilecek ücretsiz Kale Süslemeleri kazanacak. Kutlamada olacak başka bir özellik ise, kutsal Elpus ağacından Umut Meyvesi toplayıp takas ederek Ejderha Kristalleri ve Ölümsüz Parçaları toplamak için iyi bir fırsat sağlayacaktır. Oyuncular meyve toplamak için ücretsiz şansa sahiptir, ancak Mücevherlerle daha fazla şans satın alabilirler.

Infinity Kingdom Çıkışının 6. Ayını Kutluyor

Günlük olarak giriş yapan oyunculara farklı öğeler ve Mücevherler kazanacaklar. Ek olarak, Giggle ifadesi ve Adore emojisi, kötü Cüceleri geri püskürtmeyi amaçlayan birden fazla kutlama görevi tamamlanarak elde edilebilir.

Oyun Windows PC,Android ve İOS’ta ücretsiz oynanabilir ve uygulama içi satın alma özellikli bir oyundur. Yayınlanalı daha altı ayda sadece Google Play’de 1 Milyondan fazla indirildiğini de belirtelim.

İnfinity Kingdom İndir

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Playstation

Street Fighter V Yaz Güncellemesi 2021 hakkında detaylı bilgileri biraya getirdiğimiz yazımıza bir göz atın..