Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

CrazyLab Ve Huawei, AppGallery İçin Anlaştı Oyun Arşivi
CrazyLab Ve Huawei, AppGallery İçin Anlaştı Oyun Arşivi


Söylenti

CrazyLab ve Huawei’den AppGallery Anlaşması

CrazyLab Ve HuawHypercasual yani hiper-basit oyun geliştiricisi CrazyLab Huawei’nin oyun mağazası AppGallery’de dört yeni oyun yayınladı ve aralarında anlaşma olduğu iddia edildi. Ayrıntılar yazımızda..

Hypercasual yani hiper-basit oyun geliştiricisi CrazyLab Huawei’nin oyun mağazası AppGallery’de dört yeni oyun yayınladı. Bu aralarında yapılan bir işbirliğinin sonucu olduğu düşünülüyor. Hatta yeni içeriklerin geleceği söyleniyor.

CrazyLab Ve Huawei, AppGallery İçin Anlaştı 2

İsrail merkezli CrazyLabs’ın Türkiye, Hindistan, Sırbistan, Polonya ve Güney Afrika’da ofisleri bulunmaktadır. Eklenen dört oyun ise, simülasyon oyunları Acrylic Nails(Akrilik Tırnaklar), Tie Dye(Kravat Boyası), Phone Case DIY(Telefon Kılıfı DIY) ile birlikte aksiyon arcade oyunu Light-It Up.

Bu gelişmenin sebebi CrazyLab’ın geçen sene yine AppGallery’de yayınladığı Coin Rush, Run Sausage Run, Dentist Bling, ASMR Slicing and Soap Cutting oyunlarının başarısı. Şirkete göre Huawei’nin AppGallery’isi aylık 540 milyondan fazla kullanıcı trafiğine sahip.

CrazyLab Ve Huawei, AppGallery İçin Anlaştı 1

Bir çok oyunu portföyünde barındıran şirketin bu zamana kadar 4 milyardan fazla indirmeye sahip olduğu düşünülüyor. Zaten bu yılın ilk çeyrek verilerine göre haftada 1 milyardan fazla oyun indiriliyor ve bunda söz sahibi olan hypercasual oyun sektöründe CrazyLab önemli bir konumda bulunuyor.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!