Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

sonic minecraft OA
sonic minecraft OA


Güncel

Sonic the Hedgehog Şimdi Minecraft Pazarında!

Sega’nın 1991 çıkışlı efsane oyunu Sonic The Hedgehog Şimdi Minecraft Marketplace da seni bekliyor. Detaylar haberimizde..

Sega’nın 1991 çıkışlı efsane oyunu Sonic The Hedgehog, şimdi Minecraft ‘da seni bekliyor. Sonic yaratıcısı Sega ile Minecraft geliştiricisi Mojang’ın, Sonic’in 30. yaşına özel sürprizi heyecanlandırdı. Sonic DLC ve arkadaşları Minecraft Marketplace’da yayında.

Sonic the Hedgehog şimdi Minecraft OA

Hatta tüm çete burada: Knuckles the Echidna, Amy Rose, Miles “Tails” Prower, Shadow the Hedgehog, Super Sonic, Dr. Robotnik ve biraz Kaos. Big the Cat karakteri ise onaylanmış gibi görünmüyor.

Özellikle belirtelim, Sonic the Hedgehog, Minecraft macerasındaki ilk fragman geldi. Görünen o ki destansı seviyeler, arkadaşlara karşı yarışlar ve gizli sırlar vaat ediyor.

Sega, Sonic’in bu hafta 30. yaşını oyunlarda yenikleriyle ve çeşitli projeleri ile kutluyor. Sizde Minecraft’ı hangi cihazınızda kurduysanız ordan Marketplace ‘e girerek Sonic karakterini yükleyebilirsiniz.

Minecraft oyuncuları, yeni Minecraft Marketplace içeriğinde Sonic’in Green Hills Zone ve Chemical Plant Zone gibi popüler mekanlarını ve savaş patronlarını (doğal olarak Robotnik) ziyaret edebilecek.

Oyuncular ayrıca ücretsiz bir Sonic the Hedgehog karakter yaratıcısı öğesi de alabilirler.  Yaklaşan iki haftalık özel etkinlikte Sonic the Hedgehog temalı mini oyunlar ve “ek sürprizler” yer alacak.

Ayrıca özel sunucu etkinliğine katılarak Sonic’in doğum gününü kutlayabilirsiniz! Yakında başlayacak olan The Hive etliğine katılın. The Hive, harika mini oyunlara sahip bir Minecraft PC Sunucusu. Bu sunucu etkinliğin, mini oyunlar ve birkaç şenlikli sürprize ev sahipliği yapıyor.

Minecraft, Windows 10’a Hemen Yükle!

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..