Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Sciplay Koukoi anlaşması OA
Sciplay Koukoi anlaşması OA


Güncel

SciPlay Finli Oyun Stüdyosu Koukoi Games’i Satın Aldı

Amerika merkezli, İsrail,Ukrayna,İowa gibi yerlerde ofisi bulunan oyun şirketi SciPlay Om Nom:Run’un geliştiricisi olarak bilinen Finlandiyalı oyun stüdyosu Koukoi Games’i satın aldığını açıkladı.Detaylar haberimizde..

Amerika merkezli, İsrail,Ukrayna,İowa gibi yerlerde ofisi bulunan oyun şirketi SciPlay Om Nom:Run’un geliştiricisi olarak bilinen Finlandiyalı oyun stüdyosu Koukoi Games’i satın aldığını açıkladı.

SciPlay Finli Oyun Stüdyosu Koukoi Games'i Satın Aldı OA

SciPlay Ceo’su Josh Wilson açıklamasında; “Koukoi ekibinin güçlü özellikleri ile bizim şirketimizin güçlü özellikleri mükemmel derecede uyuşuyor. Onları ailemize davet etmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Koukoi CEO’su Antti Kananen ise açıklamasında; “Stüdyomuz, birden fazla türün başarılı özelliklerini bir araya getiren, ilgi çekici oyun ve derin meta hikayeleriyle geniş kitlelere hitap eden sıradan mash-up oyunlar yapma tutkumuz üzerine kuruldu. Ürün ve analitik titizliğinden, kullanıcı edinme uzmanlığından ve pazar ölçeğinden yararlanarak oyunlarımızı bir sonraki seviyeye taşımak için SciPlay’e katılmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

SciPlay Finli Oyun Stüdyosu Koukoi Games'i Satın Aldı 2 OA

Anlaşmayla ilgili daha fazla detay paylaşılmadı. 2015 yılında mobil oyun stüdyosu olarak kurulan Koukoi Games, mobil koşucu Om Nom: Run’ı geliştirmesiyle tanınır. Şirketin 2020 Şubatta piyasaya sürdüğü Cut the Rope spinoff oyunu 30 milyonun üzerinde indirildi.

SciPlay ise daha önce 2017 yılında, sosyal kumarhane geliştiricisi Spice Rack’i ve ardından Ukrayna merkezli stüdyo Come2Play’i satın almıştı.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!