Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

rust nvidia dlls desteği OA
rust nvidia dlls desteği OA


Güncel

Rust, Temmuz’da Ücretsiz Nvidia DLSS Desteği Alıyor

Hayatta kalma oyunu olan Rust için Nvidia temmuzda ücretsiz DLSS desteği vereceğini açıkladı. Bu duruma en çok RTX kart sahipleri sevindi. Detaylar haberimizde..

Rust, önümüzdeki ay başında Nvidia tarafından ücretsiz DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) desteği alıyor. Bu güzel haberi Rust’un resmi twitter hesabı gönderisinde paylaştı. Bu destek paketiyle önemli bir performans artışının sağlanacağını belirtti. Tabi bu durum RTX kart sahipleri için güzel bir haber.

rust nvidia dlss desteği OA

Hayatta kalma oyunu olan Rust için Nvidia DLSS desteği 1 Temmuz’da başlıyor. Özellikle sistem gecikmesini azaltmaya yardımcı olmak için Mayıs ayında eklenen Nvidia Reflex’e eşlik ediyor. Güncelleme, geleneksel olarak biraz kötü optimize edilmiş bir oyunda oyunculara güzel bir performans artışı sağlayacak.

Oyun, birkaç ay önce büyük bir görsel revizyona girerek ona “taze bir görünüm” kazandırdı ve dünyanın bazı bölgelerini yeniledi . Son olarak hurdalık yenilendi ve üs inşasını kolaylaştırmak için çalı yer değiştirmesi değiştirildi.

Karşınızda Valorant’ın Yeni Katil Robotu : Ajan KAY/O Haberimizi okudunuz mu?

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..