Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

apex-legends-hacked-oyunarsivi
apex-legends-hacked-oyunarsivi


Güncel

Respawn :Hackerlar Apex Legendstan Birşey Çalamadı

Apex, bilindiği üzere Titanfall durumunu protesto eden hackerlar tarafından afta sonu saldırıya uğradı. Ancak Ryan Rigney, hackerların başardığı tek şeyin hafta sonunu harap etmek olduğunu söyledi.

Apex, bilindiği üzere Titanfall durumunu protesto eden hackerlar tarafından afta sonu saldırıya uğradı. Ancak Ryan Rigney, hackerların başardığı tek şeyin hafta sonunu harap etmek olduğunu söyledi.

Bilgisayar korsanları geçtiğimiz hafta sonu Apex Legends’a karşı bir saldırı başlattı ve sunucu çalma listelerini savetitanfall.com sitesinde yayınlamışlardı. Titanfall’ın durumu hakkında bir mesajla da içeriği değiştirerek : “TF1 saldırıya uğradı, Apex de saldırıya uğradı.” Şeklinde bir başlık altında yayınlamışlardı.

Bu durum;
Respawn günün ilerleyen saatlerinde kontrolü geri alana kadar Apex’in modlarını birçok oyuncu için tamamen oynanamaz hale getirdi . Saldırı sırasında muhtemelen hala oyunu oynayabilecek olan diğer oyuncular, maç sonrası açılır bir mesajda “savetitanfall.com’ziyaret edebilecekleri ile ilgili bir bildirim akmışlardı.

Saldırının amacı, görünüşte 2019’a kadar her iki Titanfall oyununu da rahatsız eden devam eden DDoS saldırılarına dikkat çekmekti.

Ancak bugün Twitter’a gönderilen mesajlarındada Respawn iletişim direktörü Ryan Rigney, stüdyonun sorunun farkında olduğunu, bunu düzeltmek için çok çalıştığını ve Apex Legend’e yapılan saldırının herkesin zamanını boşa harcadığını söyledi.

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Fırsat

Apex Legends'in Özel Crypto Dragon Skini yani oyundaki ismiyle Crypto Dış Görünüşü: Ejderha Derisi kozmetik ürününü Prime Gaming abonelerine özel..

Mobil

Apex Legends Mobile'in Beta Sürümü Neden Çıkmadı? Repspawn oyunu Apex Legends Beta sürümünün deneme ülkelerini geçtiğimiz ay sonunda açıklamıştı..

Donanım

Apex Legends Thrillseekers Etkinliği Ne Zaman Başlıyor? Cevabı yazımızın detayında.

PC

Apex Legends Sezon 9 çıkış tarihi ne zaman? Apex Legends Sezon 9 resmi olarak 4 Mayıs’ta başladı.  Bu, size olağanüstü zorlukları tamamlamanız ve Mayhem’in savaş geçişindeki son...