Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

red dead online blood money kapak
red dead online blood money kapak


Güncel

Red Dead Online’ın Blood Money Güncellemesi 13 Temmuz’da Geliyor

Red Dead Online şahane bir güncellemesi Blood Money’i alacağı tarihe çok kısa bir zaman kaldı. Yeni güncelleme yeni görevler, bonuslar ve fırsatlar ile geliyor…Ayrıntılar yazımızda..

Red Dead Online şahane bir güncellemesi Blood Money’i alacağı tarihe çok kısa bir zaman kaldı. Güncelleme bir sürü yeni görevin yanı sıra, oyunun çeşitli öğelerinde her zamanki Rockstar bolluğu ödüllerini ve bonuslarını içeriyor.

red-dead-online-blood-money oa

Tanıtımdan anladığımız yeni görev zincirinin Guido Martelli ve Angelo Bronte karakterleriyle çalışmak üzerine inşa edilmiş olarak görünüyor. Red Dead Online’a, Suçlar adı verilen yeni bir görev türü geliyor. Suçlar; adam kaçırma, acımasız borç tahsilatları ve daha fazlası dahil olmak üzere, pelerin ve hançer koç soygunlarından çok aşamalı soygunlara kadar farklı işler sizi bekliyor. Hem şakacı bir hırsız hem acımasız ve gaddar olacaksınız. Bu suçları yalnız veya çok oyunculu seçebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatlar kaderinizi değiştirebilir.

Fırsatlar, bir Lemoyne senatörünü almakla ilgili büyük görevlerdir ve ilk güncelleme ile birlikte gelen iki tane daha boru hattında olacak. Buna ek olarak, Quick Draw Club’ın ortak bayrağı altında gelen, her biri öncelikle Dutch’ın kıyafeti de dahil olmak üzere kozmetik ödüllerle dolu ve her biri 25 altın külçeye mal olan ancak tamamlandığında aynı ödülleri geri veren dört geçiş vardır.

Son olarak bu güncellemeyle, GeForce RTX grafik kartlarına sahip herkes için NVIDIA DLSS desteği alacaklar.Oyun PC, PS, Xbox ve Google Stadia’da yayınlandı.

Güncelleme tanıtım videosunda “Bluewater Man’den Mektup” isimli çalışmayı Dünyaca ünlü Christone ‘Kingfish’ Ingram seslendiriyor.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Mobil

İOS ve Android için Activision tarafından yayınlanacak Yeni Call Of Duty Mobile geliyor..Ayrıntılar haberimizde...

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..

Fırsat

Steam'de Midweek Madness yani Hafta Ortası Çılgınlığı'nda Call Of Duty Franchise Koleksiyonunda %80'e varan İndirim sizleri bekliyor..